Jump to content

maszu

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About maszu

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  SGS Note 2
 1. No nie będzie tak łatwo. Zoll (urząd celny) przyczepił się i chcę znać wartość paczki. Nieźle się będę tłumaczył coś czuje. Najgorsze, że w pon chce jechać do Polski na urlop, a pewnie teraz mam marne szanse na dotarcie paczuszki.
 2. No nie będzie tak łatwo. Zoll (urząd celny) przyczepił się i chcę znać wartość paczki. Nieźle się będę tłumaczył coś czuje. Najgorsze, że w pon chce jechać do Polski na urlop, a pewnie teraz mam marne szanse na dotarcie paczuszki.
 3. Rezultat wyszukiwania Numer przesyłki: 13****Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - HONG KONG - HONG KONGPowiadomienia o statusie przesyłki czwartek, sierpień 07, 2014 o 17:27 Miejsce nadania: HONG KONG - HONG KONG - HONG KONG Miejsce odbioru: NUERNBERG - NUERNBERG - GERMANY 1 Ilość czwartek, sierpień 07, 2014Terminal DHLGodzinaIlość7Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG17:27 1 Ilość 6Przesyłka procesowana - HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG17:06 1 Ilość 5Zaktualizowano status odprawy celnejLEIPZIG - GERMANY04:28
 4. Ja z nimi sporo pisałem i kontakt jest okay. Trochęl lecą w kulki, bo nie wysłali fona w pon jak obiecywali, 3 dni robocze im schodzi, albo po prostu mają ustalone dni odbioru paczek przez dhl i najlepiej zamawiać w pon.
 5. Dobra już jest tracking, zobaczymy kiedy dojdzie. Mamy środę, a przesyłka nadal w hong kongu. A ja mam w planach wyjazd w poniedziałek na 3 tygodnie. Trochę kiepsko jak dla mnie. Ale miejmy nadzieję, że w 3 dni się wyrobią. Ważne żeby doszło i było okay.
 6. Tak właśnie mam. Spokojnie odczekam swoje.
 7. Okay, telefonik teoretycznie miał być wysłany wczoraj, ale dopiero dziś zmienił się status na stronie. Więc pewnie dopiero dziś go wysłali. W odpowiedzi na mojego maila w którym prosiłem o numer trackingowy dostałem jakiś do dhl, ale coś nie mogę namierzyć tej paczki.
 8. Ja cierpliwie czekam, napisałem na wszelki wypadek do nich czy mają na stanie te telefony, bo 13.08 wyjeżdżam i obawiam się, że przesyłka może nie dojść na czas. Ale zapewniono mnie, że w poniedziałek będzie wysłany telefon. Jedyne czego się obawiam, że Zoll może być bardziej skrupulatny niż nasz urząd celny i nałożą podatek, a tego bym nie chciał .
 9. OPO trochę się martwię, bo mam zaplanowany wyjazd 13.08 więc jak będą problemy to nie będę miał tel na czas. Powinno być okay szczególnie, że teoretycznie telefon posiadają na stanie.
 10. Zamówiłem i zapłaciłem paypalem za telefon koło 14:30. Zobaczymy kiedy go dostane.
×
×
 • Create New...