LambertPL

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About LambertPL

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone F1
 1. Witam Jak w temacie, po odpaleniu praktycznie (bo raz załapie, a 5 nie ) każdej aplikacji, widzę że apka odpala pokazuje się okno po czym natychmiast znika, niby jest w tle jako działające, ale za cholerę nie da się odpalić nic Tutaj filmik poglądowy: https://imgur.com/RbcdZEu
 2. LambertPL

  MIUI 9.3.21

  Witam Dziś w końcu pobrałem aktualke I jest problem Po odpaleniu praktycznie (bo raz załapie, a 5 nie ) każdej aplikacji, widzę że apka odpala pokazuje się okno po czym natychmiast znika, niby jest w tle jako działające, ale za cholerę nie da się odpalić nic TELEFON Pocophone F1. A tutaj filmik: https://imgur.com/RbcdZEu Jakieś pomysły??
 3. Dziękuję za informację Ale stronkę i forum będę miał na oku Pozdrawiam...
 4. Witam Mam kilka pytań odnoście MIUI Zaznaczę, że na MIUI trafiłem BARDZO przypadkowo a mianowicie szukałem ROM-a (który wspiera język PL) dla telefonu Cubot GT99... I tak całkiem przypadkowo stałem się BARDZO szczęśliwym posiadaczem MIUI, oto wersja której używam: http://www.needrom.com/mobile/cubot-gt99xyz-x1-2/ Title: Cubot GT99/XYZ X1 Listed: 12/11/2013 2:42 pm ROM Version: MIUIv5 3.11.29 Mulitingual A teraz z czasem pojawia się coraz więcej pytań I tak trafiłem TUTAJ... Czy te MIUI to wersja portowana?? Zakładam, że tak dlatego piszę tu Czy mogę wgrać aktualizację? Bo mam problem ze znalezieniem innego nowszego MIUI na ten tel.