Jump to content

luzak889

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

luzak889's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Właśnie doszło do mnie szkło imak, identyczne jak mofi, idealnie pasuje, plama na środku widoczna pod kątem oczywiście też, jest po 1mm węższa i krótsza, mofi idealnie zakrywało cały ekran, tyle że imak połowę tańszy więc jak dla mnie imak.
 2. tak samo wyglądają i moje szkła zakupione na etuo.pl, przed zakupem rozmawiałem z panią na czacie live który tam wyskakuje i uczulałem ją że są problemy z tym wyświetlaczem bo ma zagięty ekran, pani z obsługi stwierdziła że dużo tego sprzedają i zwrotów nie było jak do tej pory. Niby jeden z największych sklepów z akcesoriami a ten sam zonk co wszyscy, przyszły szkła z napisem redmi 4, sprzedawca prosi o wypełnienie formularza, i odesłanie do nich to zwróci kase. ta, i może jeszcze frytki do tego. Za 20 zł to ja go mam głęboko w poważaniu i jego szkła a nie będę latał po pocztach i jescze wysyłkę dokładał.
 3. widzę że imak, mocolo, mofi i wszystkie inne na cały ekran to to samo szkło tylko pod inną nazwą i ceną, idealnjie dopasowane, kropeczki które rzekomo jakoś tam odbicia słońca powstrzymują i plama brewstera newtona czy innego geja na środku. Trzeba brać najtańsze i tyle z tych na cały ekran.
 4. ja też od tego gościa mam, trzy maile poszły bez odpowiedzi, w poniedziałek spróbuję dzwonić, jak na szkło nie jest tanie więc wymagam jakości za cenę.
 5. kupiłem przykleiłem, idealnie przylega i pasuje tylko jest plama kolorowa na środku, nie wiem czy to zginie czy wada szkła
 6. he he, nie no problem w tym jak podleci jakiś śmieć z powietrza bo wyczyszczone pod lampką zawsze jest idealnie
 7. ładnie wygląda, cena spora. najgorzej jak paproch podleci albo krzywo przyklei się
 8. 2 różne szkła od różnych producentów... efekt ten sam, po co w ogóle wystawiać takie szkło jako do tego modelu. Poda ktoś link do pewnego szkła?
×
×
 • Create New...