Jump to content

r5z

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About r5z

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znalazłem telefon i chce sprawdzić oryginalność telefonu, by nie kupić podróby. Czy IMEI 8696340225696564 i S/N edb54c83 świadczy że telefon jest orginalny? Strona http://www.mi.com/verify/#imei_en pokazuje, że imei jest nieprawidłowy.
 2. Allegro raczej pusto, na OLX widziałem kilka fajnych ofert, ale większość "tylko płatność z góry", w ciemno kilkaset złotych nie przeleje
 3. Interesuje mnie własnie Xiaomi który ma te minimum 2 Gb ramu, dobry wyświetlacz (z tego co widzę to Mi4C ma 441 ppi) i dobrym aparatem. No cóż jeśli czegoś taniego z innych modeli podobnego do Mi4C nie będzie to będę w stanie zapłacić powyżej 150$. Chociaż takim górnym limitem jest u mnie 180$, nie wliczając ewentualnego VATu czy kosztów przesyłki.
 4. Gdzie kupie najtaniej? Mogę czekać nawet miesiąc (cebula mode on), ale fajnie jakby miało małą szanse na podatek i też nie chciałbym bym się bawić w jakieś wgrywanie czy instalowanie telefon powinienen dotrzeć do działania, polskie menu nie jest wymagane może być po angielsku. To będzie mój pierwszy zakup z zagranicznych serwisów.
×
×
 • Create New...