Jump to content

eryk9o9

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

eryk9o9's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. eryk9o9

  MIUI 7.9.7

  Aplikacja wideo nie działa Redmi 4 Prime
 2. Witam,niedawno wyszła modyfikacja dodająca między innymi nagrywanie 4K ,tryb slowmotion i rozszerzone funkcje manualne aparatu,więcej informacji http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=575301&extra=page%3D1&mobile=2 Zainstalowałem i testuję,na razie wszystko działa i nie ma żadnych problemów Co o tym myślicie ?
 3. eryk9o9

  MIUI 7.3.2

  U mnie działa bez problemów Redmi 4 Pro
 4. eryk9o9

  MIUI 7.2.9

  Tak,ale miałem wcześniej zapisany swój telewizor i działa,więc może to jakieś przypadkowe usunięcie i pojawi się w następnej aktualizacji.
 5. eryk9o9

  MIUI 7.2.9

  Nie wiem czy to wpływa na błąd,ale używałem innej wersji miflash unlock'a(niestety nie pamiętam skąd ją pobrałem) i logowałem się tylko przez id.
 6. eryk9o9

  MIUI 7.2.9

  W moim przypadku zadziałało wylogowanie się z konta,powrót do ustawień fabrycznych,nie logowanie się na konta w początkowym menu,potem zalogowałem się z ustawień i włączyłem odblokowanie blokady oem.Odblokowywałem na global stable rom v8.1.2.0
 7. eryk9o9

  MIUI 7.2.9

  Xiaomi Redmi 4 Prime Przeniosłem się ze stable V8.1.3.0. xiaomi.eu,na razie same plusy,lepiej nagrywa dźwięk przy nagrywaniu wideo,lepiej działa galeria,działają dzienne tapety,odcisk palców jakby trochę wolniej działał,w stosunku do stable,czasami włącza się ekran blokady,zamiast odrazu odblokować,czy ktoś ma podobnie ?
×
×
 • Create New...