Jump to content

empe4

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://www.limcreative.com

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G4

empe4's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dostałem ok. 97% zwrotu z GB i głośnik u mnie tylko musiałem się odnieść do ich regulaminu, 3 dni od dostawy mamy zgłoszenie do supportu że głośnik jest uszkodzony:) support raz dziennie odpisywałem więc nie jest tak źle z GB jak niektórzy piszą wczoraj próbowałem otworzyć głośnik i robi się problem .. bo ciężko wyciągnąć bebechy z metalowej obudowy .. ma ktoś jakiś schemat gdzie są ew. zaczepy, czy to jest klejone ? na youtube nic nie znalazłem .. wszystkie śrubki wykręcone ..
 2. ciężko stwierdzić bo gdy otrzymałem głośnik to już się nie ładował .. w środku micro USB jest bolec na którym są styki był wykrzywiony w drugą stronę .. ustawiłem bolec za pomocą igiełki tak jak powinien być i podczas ładowania speaker powinien świecić się na czerwono lecz się nie świecił zostawiłem go tak wpiętego na kilka minut i po czasie lekko się zgrzał to odłączyłem głośnik (nie był jakiś mega gorący tylko trochę ciepły) .. kilka razy pokombinowałem z portem aż w końcu zaczął się świecić podczas ładowania tylko że po naładowaniu i odpaleniu zwiecha .. czytałem że czasem telefony się zawieszają i po wymianie baterii wszystko wraca do normy ..
 3. Już napisałem godzinę po otrzymaniu paczki tylko zaoferowali mi zwrot 20 USD i głośnik zostaje u mnie (zapłaciłem 34funty). Odwołałem się od ich decyzji bo do 3 dni jak zostanie zgłoszone uszkodzenie powinien być 100% zwrot kosztów. Ciekawi mnie tylko czy bateria może powodować zawieszanie się głośniczka bo jeśli zostawią mi go to pozostaje naprawa
 4. Witam, ostatnio kupiłem Original XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker 2 ze strony GearBest. Głosnik przyszedł grał ale był problem z ładowaniem micro usb w środku ułamane. Pokombinowałem trochę z wtyczką no i jakoś na sztuke to ładowało tylko głośnik dość się nagrzewał. Głosniczek naładowałem, włączyłem ale dioda się zapala słychać dzwięk przy włączaniu no i to tyle dalej nic nie idzie więcej zrobić, głosnik się nie łączy przez BT, Aux, SDcard. Wygląda jakby głośniczek się zawieszał. Czy to może być wina uszkodzone baterii ? czy raczej software ? Dzięki!
×
×
 • Create New...