Jump to content

kyczawon

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kyczawon

 1. Zamówiłem telefon, więc jak przyjdzie to ci powiem
 2. Przeczytałem na http://gadgets.ndtv.com/, że note 4X ma wymiary 151.00 x 76.00 x 8.45, a note 4 151.00 x 76.00 x 8.30. Czy to prawda? Czy chociaż szkło na ekran będzie pasowało?
 3. Próbowałem wgrać nowy ROM przez fastboota, ale ponieważ mam zablokowany bootloader nic nie mogłem wgrać. Ten guide i ten nic nie pomogły. Potem próbowałem wgrać fastboot ROM przy użyciu starej wersji MiFlash (z 2014) i wgranie ROMu się zaczęło, ale nie przechodziło dalej niż wgrywanie boota. Wyciągnąłem kabel i jak włączyłem telefon to zaczął działać. Myślałem, że wszystko w porządku ale następnego dnia (po ładowaniu) znowu się nie włączał. Otworzyłem telefon i odłączyłem wszystkie złącza od płyty głównej, podłączyłem je z powrotem i telefon się włączył. Dostaje co chwilę wiadomość: Low Battery Temperature Your battery temperature is too low, please disconnect the charger! Poza tym telefon chodzi bez zarzutów. Czy jest to problem baterii? Dolnej płytki?
 4. Była potrzebna bo płytka górna była przyklejona. Jak wszystko odkręciłem nie było żadnych śladów korozji. Tylko dolna płytka miała kolor wskaźnika na różowo. Przeczyściłem więc dolna płytkę isopropylem. Odstawiłem na godzinę żeby wyschła, złożyłem telefon, ale nadal nie działa . Skoro fastboot działa, może jest to problem softa? Spróbuje wgrać ROM i zobaczymy co się stanie...
 5. Czy do demontażu płyty głównej potrzebna jest opalarka? W tym filmie jest używana. Jeżeli, rzeczywiście jest potrzeba wolałbym pójść do serwisu. Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie?
 6. Witam, Zalałem moje spodnie piwem, a telefon miałem w kieszeni. Następnego dnia telefon włącza się na kilka sekund (przy ładowaniu jest to bootloop). Otworzyłem klapkę, a pod spodem była jeszcze kropla piwa (w okolicy baterii przy głośniku). Telefon nie wyłącza się jedynie w trybie fastboot. Jakieś pomysły?
×
×
 • Create New...