travolta

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About travolta

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. powyżej 76 a od 150 świeci na czerwono
 2. wszystko się pewnie da tylko trzeba poszukać i znać chiński ;] na razie się z tym nie bawiłem no właśnie nie dało się kliknąć tzn nic się nie działo ale jak już pisałem wyżej jakoś samo się naprawiło po zresetowaniu urządzenia
 3. tak u mnie tez czyli ktoś tu w konia kogoś robi ;] nie wiem co zrobiłem ale teraz wszystko działa
 4. mam problem z apką (android) wyświetla mi się urządzenie ale nic więcej nie mogę zrobić ktoś pomoże?
 5. właśnie mi przyszedl oczyszczacz z aze i dołączyli kabel a nie przejściówkę czy taki "nieoryginalny" kabel można bez obaw zastosować?
 6. Witam wszystkich Jestem na zakupie oczyszczacza powietrza jednak wacham się pomiędzy Xiaomi 2 lub Pro, Webber AP9405B lub Sharp a60euw. Znajomi mają tego Webbera i go polecają a wybierając brali pod uwagę jeszcze właśnie Xiaomi. Webber i Sharp mają dodatkowo nawilżacz i jonizator. Czy są to potrzebne funkcje? Szczególnie pytam o jonizator. Na plus dla Sharpa jest jeszcze fakt, że wg nich filtry wystarczają do 10lat użytkowania (wiadomo ze im gorsze powietrze tak jak to mamy w Krakowie to pewnie takiego okresu nie wytrzymają, a kosztują po 500zł). Druga sprawa to czy warto dopłacić do modelu Pro? Ma ktoś z Was go? Różni się tylko tym, że jest wydajniejszy i ma wyświetlacz? Czy ten wyświetlacz jest aż tak potrzebny? W tańszym modelu widzę, że go nie ma więc jak oceniacie sterowanie urządzeniem? Robicie to tylko przez przyciski na nim czy używa się do tego celu komórki? Za wszystkie rady będę wdzięczny.