papajondro

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by papajondro

 1. papajondro

  Smart Case z okienkiem

  Jak dobrze pamiętam link do apki był dostępny po zeskanowaniu QR Code a w samej apce należało podać nr aktywacyjny. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka Poprawka: Ten flip case jest od firmy ROCK . Link poniżej do case z MI3: www.lelong.com.my/rock-xiaomi-mi-3-mi3-ultra-thin-autowakeup-flip-case-cover-free-sp-casingking-I2196784-2007-01-Sale-I.htm W DESCRIPTION masz opis i gify z działaniem tego case.
 2. papajondro

  Smart Case z okienkiem

  Nillkin sprzedaje podobne etui z okienkiem, jednak dołącza do niego aplikacje która umożliwia wyświetlanie w nim godziny, statusu połączeń, etc. Gdy masz zamknięta klapkę i wciśniesz przycisk włączenia tel. w okienku pojawiają ci się wspomniane informacje. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 3. papajondro

  Mipad 2 a filmy

  Zawsze możesz zrobić downgrade ja cały czas obserwuje sprawę z yoga 2, bo jak na razie to jest jedyny tablet z dobrą bateria. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 4. papajondro

  Mipad 2 a filmy

  Możesz sobie poczekać aż te "matoły" to naprawią. Yoga 2 cierpiała na przechodzenie w deep sleep- pierwsze informacje o tym pojawiły się w grudniu zeszłego roku, a "naprawili" to dopiero aktualizacją w kwietniu. Po czym pojawiła się kolejna aktualizacja, tym razem do lolipopa, która wszystko na powrót zepsuła. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 5. papajondro

  Sygic - FC po pobraniu mapy

  Walczyłem u siebie chwile z sygic na Mi3 ale poległem , rozwiązaniem okazało się Here+. Mapy tez za darmo, nie wymaga połączenia z internetem do nawigacji.
 6. papajondro

  Hartowane szkło na ekran.

  Swoje szkło zamówiłem razem z MI3 z ibougou, miesiąc temu telefon zaliczył twarde lądowanie na ekran z około 1,3m na płytki podłogowe po czym kilkukrotnie jeszcze sie obrócił na tym ekranie. Efekt- pokruszenie szkła w obu dolnych rogach i rysy na ekranie widzialne pod swiatlo. Reszta sprawna, nic nie pękniete ani nie uszkodzone. Polecam wszystkim, szkło może was uchronić przed niepotrzebnym stresem.
 7. papajondro

  Zablokowany slot SIM w MI3

  Witam, Panowie właśnie otrzymałem swojego MI3 i nie mogę otworzyć slotu na SIM. Jest jakaś specjalna technika aby to zrobić o której nie wiem ? Telefon jest nowy, kupiony na ibuygou, dzisiaj dostarczony. Co robić ?
 8. papajondro

  Zablokowany slot SIM w MI3

  Temat do zamknięcia. Byłem przyzwyczajony do delikatniejszych mechanizmów, w mojej subiektywnej ocenie trzeba tę szpilkę naprawdę mocno wcisnąć aby slot się wysunął.
 9. papajondro

  Przesyłka z Chin a podatek VAT

  Stoję właśnie przed zamówieniem MI3 i chciałem się dowiedzieć czy przy zamówieniu z ibuygou prosiliście o jakieś konkretne pakowanie czy coś innego ? I dokąd w Polsce zamawialiście, interesuje mnie przez jaki UC może iść przesyłka do Krosna.