papajondro

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by papajondro

 1. Jak dobrze pamiętam link do apki był dostępny po zeskanowaniu QR Code a w samej apce należało podać nr aktywacyjny. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka Poprawka: Ten flip case jest od firmy ROCK . Link poniżej do case z MI3: www.lelong.com.my/rock-xiaomi-mi-3-mi3-ultra-thin-autowakeup-flip-case-cover-free-sp-casingking-I2196784-2007-01-Sale-I.htm W DESCRIPTION masz opis i gify z działaniem tego case.
 2. Nillkin sprzedaje podobne etui z okienkiem, jednak dołącza do niego aplikacje która umożliwia wyświetlanie w nim godziny, statusu połączeń, etc. Gdy masz zamknięta klapkę i wciśniesz przycisk włączenia tel. w okienku pojawiają ci się wspomniane informacje. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 3. Zawsze możesz zrobić downgrade ja cały czas obserwuje sprawę z yoga 2, bo jak na razie to jest jedyny tablet z dobrą bateria. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 4. Możesz sobie poczekać aż te "matoły" to naprawią. Yoga 2 cierpiała na przechodzenie w deep sleep- pierwsze informacje o tym pojawiły się w grudniu zeszłego roku, a "naprawili" to dopiero aktualizacją w kwietniu. Po czym pojawiła się kolejna aktualizacja, tym razem do lolipopa, która wszystko na powrót zepsuła. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 5. Walczyłem u siebie chwile z sygic na Mi3 ale poległem , rozwiązaniem okazało się Here+. Mapy tez za darmo, nie wymaga połączenia z internetem do nawigacji.
 6. Swoje szkło zamówiłem razem z MI3 z ibougou, miesiąc temu telefon zaliczył twarde lądowanie na ekran z około 1,3m na płytki podłogowe po czym kilkukrotnie jeszcze sie obrócił na tym ekranie. Efekt- pokruszenie szkła w obu dolnych rogach i rysy na ekranie widzialne pod swiatlo. Reszta sprawna, nic nie pękniete ani nie uszkodzone. Polecam wszystkim, szkło może was uchronić przed niepotrzebnym stresem.
 7. Temat do zamknięcia. Byłem przyzwyczajony do delikatniejszych mechanizmów, w mojej subiektywnej ocenie trzeba tę szpilkę naprawdę mocno wcisnąć aby slot się wysunął.
 8. Witam, Panowie właśnie otrzymałem swojego MI3 i nie mogę otworzyć slotu na SIM. Jest jakaś specjalna technika aby to zrobić o której nie wiem ? Telefon jest nowy, kupiony na ibuygou, dzisiaj dostarczony. Co robić ?
 9. Stoję właśnie przed zamówieniem MI3 i chciałem się dowiedzieć czy przy zamówieniu z ibuygou prosiliście o jakieś konkretne pakowanie czy coś innego ? I dokąd w Polsce zamawialiście, interesuje mnie przez jaki UC może iść przesyłka do Krosna.