Jump to content

dobryczlowiek

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About dobryczlowiek

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  samsung

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie Dwa miesiące wodzenia za za nos i odsyłanie od Annasza do Kajfasza, po interwencji policji (środki) pieniądze wróciły na swoje miejsce. NIgdy więcej takich okazji i promocji, falszywie budowanej solidności i zaufanego sklepu.
 2. Witajcie Po tylu negatywnych opiniach na tej stronie, tylko czekać kiedy ProAndroiid, czy jakiś tam ProUroda zablokuje tą strone.
 3. Witaj Katarzyno1. Dwa tygodnie temu w poniedzialek wydrukowałem całą korespądencje, odstapienie od umowy i potwierdzenie przelewu, kilkadziesiąt stron i z tym na komisariat. Zaznacze że przygoda z ProA..... zaczeła się na początku grudnia. Dokonalem przelewu na prawie 3000zl. Pól godziny i większa nadzieja na odzyskanie "środków". Policjant potwierdził i powiedział że do miesiąca sprawa sie wyjaśni. Przeważnie jak nieuczciwy sklep dowiaduje sie o zainteresowaniu policją, to zwraca pieniądze. Takich nas poszkodowanych przez ten pseudo sklep (dział sprzedaży, zamówień, reklamacji, zwrotów, b.o.k
 4. Witaj w gronie czekających na swoje pieniądze. Wydrukuj całą koresponencje i idz na policje. Ja tak zrobilem. Jakas wtedy nadzieja jest na zwrot środków
 5. Witajcie Moja przygoda z ProAndroidem trwa juz dwa miesiące. Miesiąc temu odstąpilem od umowy i od miesiąca czekam na zwrot środków. Po upływie dwóch tygodni sprawe zgłosiłem na policje. Wydrukowałem cała korespadencje, całe 50 stron i czekam. Powiem jeszcze że na pytania o zwrot środków, to juz chyba z 10 razy miałem deklaracje przelewu.
×
×
 • Create New...