Jump to content

bartbe

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About bartbe

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No widzę teraz rzeczywiście są 2 komentarze negatywne, jednak nie ma nic odnośnie co przyszło. Czy jakiś ziemniak, czy rzeczywiście to co było zamawiane. To że firmy nie ma na miejscu akurat nie jest takie straszne bo działalność można zarejestrować sobie nawet w domu. Chciałbym przeczytać jakąś opinię osoby która dostała już paczkę z tego sklepu.
 2. No i w końcu doczekałem się jakiejś opinii. Jeśli możesz to wrzuć zdjęcie fona, dowód zakupu. Przy okazji, czy w momencie kiedy dostałeś informację o wysyłce to wysłali też nr listu przewozowego? Z tego co doczytałem to jest DHL.
 3. Oj widzę że ciężko będzie tutaj znaleźć jakąś wiadomość na temat. Ja nikogo nie namawiam, nie przekonuje, podałem inf z linkiem że znalazłem coś takiego. NIE POLECAM, NIE PRZEKONUJE, ŻEBY JESZCZE ZARAZ MI KTOŚ NIE NAPISAŁ ŻE NACIĄGAM. NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE!!, no może teraz ktoś odniesie się do pytania a nie będzie zarzucał bezpodstawnie oszustwo. Nie twierdzę że nie śmierdzi (gdyby tak nie było nie prosiłbym o opinie na forum...), bo nie zawsze znajduje się coś za 50% ceny. Ani 1 osoba zarzucająca mi naciąganie pisze jedynie swoją subiektywną ocenę nie popartą jakimkolwiek faktem, to że c
 4. Witam wszystkich Chciałbym się zorientować czy ktoś ma może jakieś doświadczenie ze sklepem levox.pl / Jakiś tydzień temu znalazłem tam Redmi note 3 pro w śmiesznej cenie. 399 zł z przesyłką. Teraz 279 zł !!! https://levox.pl/smartfony/4672-xiaomi-redmi-note-3-ds-4g-lte-332gb-zloty.html Dzwoniłem od razu jak tylko zobaczyłem tą cenę, otrzymałem informację że telefony wysyłane są z magazynu w niemczech. Czas realizacji 3-14 dni. Zdecydowałem się zaryzykować, to nowy sklep na opineo ma 21 pozytywnych komentarzy bez negatywu. Ktoś już może zamawiał coś z tego sklepu ??
×
×
 • Create New...