Jump to content

przemyslaw_1990

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by przemyslaw_1990

  1. A możesz zdradzić co im napisałeś bo mam to samo z redmi 3s kupiona od technosa z allegro, ale niestety mi odpisali ze nie ma opcji na odblokowanie telefonu.
  2. Mam go w kolorze szarym wersja 32gb ale dostępne mamy zaledwie 25gb bo resztę zajmują partycje systemowe itd. . Co do zasięgu jest dużo lepiej niż w iphone którego wcześniej używałem.Ale już zaczyna mi brakować pamięci . Bateria trzyma lepiej niż w iphonie ale przy mojej ilości telefonów starcza od 6-18. Główne wady dla mnie w porównaniu do redmi note 3pro : -brak karty pamięci -troszkę słabszy dotyk -brak czytnika linii papilarnych gdy na co dzień musimy używać hasła powyżej 8 znaków. (Nowe wymogi u mnie w korpo.)ale da się to obejść używając miband -bateria -gniazdo usb typ. C gdy rozładuje Ci się telefon to prędzej wśród znajomych znajdziesz kabel od iphone lub micro usb . W tym przypadku proponuje zakupić większą ilość kabli i dać żonie do torebki jeden.A resztę pozostawić według uznania. Ja sam kupiłem 5 kabli. 2 poszły do rodziny, 1 do auta,1 do pracy, 1 do żony.
  3. Też się obawiałem wielkości Xiaomi Redmi Note 3 Pro i dlatego kupiłem Xiaomi mi4c a teraz żałuje że nie kupiłem od razu note. Note jest tak samo szybki jak mi4c w codziennym użytkowaniu nie zauważysz różnicy. A ma kilka ciekawych aspektów które przemawiają na jego korzyść min. bateria i czytnik lini papilarnych. Na dzień dzisiejszy ja swój telefon będę sprzedawał i kupował note 3 Pro.
×
×
  • Create New...