Jump to content

MattD

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MattD

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry,szukam dla siebie telefonu w przedziale 800-1300 max.Wymagania:- dobra wydajność,- dobry GPS, nie gubiący sygnału, jak mój leciwy 7-letni Xiaomi (zamierzam oprócz samochodu korzystać z nawigacji podczas wypraw rowerowych),- bateria pozwalająca na co najmniej 1 dzień użytkowania,- aparat - to chyba główne kryterium - robię dużo zdjęć, głównie za dnia, ale pod wieczór też się zdarza - telefon ma być dobrą alternatywą bezlusterkowca - fajnie, gdyby miał sporą, dobrą matrycę i IOS, choć w tej cenie to się rzadko zdarza,Nie korzystam na telefonie z wielu aplikacji, nie gram w gry.Moje p
 2. Szukam uchwytu samochodowego oraz ładowarki samochodowej do Mi4. Korzystacie z tego typu akcesoriów? Możecie coś polecić? Interesuje mnie raczej tańszy sprzęt, coby nie obciążyć zbytnio mojego studenckiego budżetu. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
 3. Po długim namyśle zdecydowałem się na Mi4. Mam kilka pytań: 1) gdzie go kupić? Widzieliście jakieś promocje, okazyjne ceny itd? Zastanawiam się, czy gdzieś w Chinach (Aliexpress), czy np w sklepie Technos za 649 zł. 2) kiedy go kupić? Macie jakieś doświadczenia? Wiadomo, okres świąteczny się zbliża, może będzie można liczyć na jakieś rabaty. 3) A tak btw. na stronie technosa wyczytałem, że mogą udzielać jakichś rabatów na urządzenia. Jak to w praktyce wygląda?
 4. A jak w porównaniu z Mi4 wypada Redmi 4?
 5. DHL kosztuje nieco ponad 11$. 9,47$ kosztuje dostarczenie 27-48 dni, więc porównywalnie z darmową wysyłką. Zastanawiam się, czy Goldway ma w sprzedaży akcesoria do Mi4, np. taki właśnie drewniany case, co by można do jednej paczki spakować i zapłacić raz za wysyłkę.
 6. Tyle, że Goldway póki co ma w ofercie jedynie Mi4c. Ale mi się nie spieszy z zakupem, także. Chciałbym kupić jeszcze przed nowym rokiem.
 7. A co powiecie o tej ofercie? Mi4 Do ceny należy doliczyć jakieś opłaty celne (23%), nawet w przypadku, gdy się wybiera tą płatną opcję dostawy? Jako użytkownik tego modelu mógłbyś powiedzieć kilka słów o Mi4? Udana konstrukcja? Jak z baterią? Czytam opinie i nie są one niestety jednoznaczne.
 8. A gdzie ewentualnie mógłbym kupić w dobrej cenie Mi4? Szukałem w XKomie, ale widzę, że nie posiadają tego modelu. Moją uwagę zwróciła ponadto ta oferta: Xiaomi Mi4. Tylko czy możliwe jest, aby telefon w tej specyfikacji (3GB) kosztował takie pieniądze oraz czy naprawdę wgrany jest Android 4.4? Myślałem, że Xiaomi korzysta z nakładki MIUI.
 9. Szukam smartfona Xiaomi i proszę Was o poradę i krótkie uzasadnienie, za co z góry dziękuję. Model: obojętnie, z najlepszym stosunkiem jakość - cena, Budżet: do 600zł, około 150$, Wymagania: dobra jakość rozmów (wyraźna słyszalność w słuchawce), płynne działanie, staranne wykonanie, ekran najchętniej 5 cali, dobra bateria (tak, aby nie ładować co dzień), Zakup: może być w Polsce, ale niekoniecznie (z uwagi na sporą różnicę w cenie), Zastosowanie: rozmowy, smsy, internet, czasem aplikacje typu Microsoft Office lub inne podobne, AutoMapa, i inne użytkowe - nie jest tego sporo. Nie gram w gry.
×
×
 • Create New...