trocha

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About trocha

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5
 1. Jeżeli zależy od pory dnia, to dlaczego mając w ręku dwa Mi5 jeden ma kolor zielony, a drugi fioletowy? W tych standardowych motywach wszystkie mają ten sam kolor belki.
 2. Po rozwinięciu belki z ustawieniami w MIUI 8 widzimy zielonkawy kolor, jak tutaj: Kiedyś szukałem ustawień tego koloru, ale nigdzie nie znalazłem. Dzisiaj żona przyszła, żebym jej przestawił kolor bo jej się "sam" przestawił na fioletowy i nie wie jak to cofnąć - gdzie można szukać jakichś ustawień które na to wpływają?
 3. Zaczynam się coraz bardziej irytować na miui. Ogólnie nie zmieniam często telefonów, z androidem w ciągu ostatnich 7 lat miałem tylko 3 - samsunga, sony ericsona i lg, każdy miał jakieś swoje plusy i minusy - ostatniego nexusa 4 zmieniłem, bo przestał być pewny - czasami się wyłączał, czasami stan baterii spadał nagle z 50% do zera itd. Kupiłem Mi5 dla siebie i żony i... ja sobie radzę, ale żona ma problem za problemem. Zainstalowała sobie zegarek google, bo była przyzwyczajona i... czasami dzwoni, a czasami nie, aplikacja zegarka ma założoną kłódeczkę, dodatkowo w ustawieniach oszczędzania baterii ma ustawione, żeby jej nie blokować i jest dodana do autostartu. Coś jeszcze można zrobić, czy miui na tyle ogranicza, że nie można mieć swojej aplikacji zegarka? Drugi problem to to, że nie pojawiają się jej powiadomienia ze snapchata. Trzeci problem to to, że zegarek na blokadzie ekranu uaktualnia się dopiero chwilę po zaświeceniu ekranu. Da się coś z tym zrobić? MIUI 8 Global 6.11.10 Beta