Jump to content

mejku

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mejku's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dla przykładu Whatsapp co jakiś czas gubi łączność. W tym samym czasie mam wrażenie przeglądarka także ma problem z wczytywaniem stron internetowych. Na poprzednich było wszystko w porządku, dopiero jakieś dwa tygodnie temu przeprowadziłem aktualizację i zaczęło się. Dziś ponownie przeprowadziłem aktualizację do najnowszej wersji w nadziei, że coś się poprawi... No ale nic. Dla podsumowania: Mi4 LTE, najnowszy ROM 7.6.8 i problemy z traceniem łączności.
 2. Dzięki, wszystko się udało Mam tylko dwa problemy: 1. Urządzenie losowo uruchamia się ponownie. Nie wiem, czy to zależne jest od GPSa... Przez rok użytkowania romu 5.11.26 ani razu nie miałem tego problemu. 2. Podczas pytania o "zezwolenie na jakieś uprawnienie..." często nie mogę kliknąć przycisku Zezwól, jedynie Odmów działa. Są jakieś rady na te dwie powyższe niedogodności?
 3. Czyli ściągam stąd cudo o nazwie Xiaomi Mi 4 CDMA/WCDMA/LTE Latest China Developer Version Fastboot File Download, następnie używam MiFlasha, żeby to zainstalować i po kolei następne kroki z twrp i xiaomi.eu? Jak rozumiem gdy flashuje nie muszę się bawić z łączeniem partycji i innymi takimi pośrednimi zadaniami?
 4. Dzień dobry, mógłby ktoś potwierdzić czy dobrze zrozumiałem to co mam zrobić w kwestii aktualizacji mi4? Obecnie mam wersję taką jak na zrzucie ekranu poniżej. Mam zrobić wszystko zgodnie z tą instrukcją: https://miuipolska.pl/forum/topic/9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7-android-60/ ? Czyli: 1. Zainstalować wersję 5.12.17 przez aktualizacje. 2. Potem najnowsze MIUIPolska, np. https://miuipolska.pl/miui-6-10-27/ także przez aktualizacje. Nie trzeba tutaj żadnego TWRP, ani nic? Niby jedną krótką odpowiedź "tak" na innym forum otrzymałem, ale wolę być pewny
×
×
 • Create New...