Jump to content

sebaa

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sebaa

 1. Telefony z tego co widać były wysyłane jako "naprawiane". Może mają jakąś umowę z DPD czy celnikami, że na ileś normalnych oclonych paczek pewna ilość może przechodzić jako "naprawiane" i wtedy nie podlega ocleniu. Może przerosła ich liczba zamówień. Nie wiem. A może po prostu nie chcą się pałować z januszami cebulakami którzy zaczęli straszyć ich paypalem, dopytywać się co chwilę o VAT, kiedy wysyłka itp. Jaki telefon? Mój Redmi 3S przyszedł z czystym global stable.
 2. Właśnie odebrałem paczkę. Oczywiście wszystko bez VATu i w jak najlepszym porządku. Dziś wiele osób dostanie telefony, bo z tego co zauważyłem mieliśmy podobne trackingi. Także polecam sklep i oby wysyłka bez VATu wróciła. Zamówione 11.11 list przewozowy utworzony 23.11 fizycznie ruszyła 01.12 Biorąc pod uwagę że zakupy robione 11.11 oraz to, że to początki usługi, to czas OK. Liczyłem minimum miesiąc, dostałem szybciej i to w super cenie.
 3. Pewnie mają to wyjaśnione gdzieś w regulaminach, ale najprawdopodobniej chodzi kto przelicza kurs (każdy ma inny). W pierwszym przypadku przelicza po kursach Visy/Mastercarda (oni maja nawet znośne), a w drugim po swoim wewnętrznym. Masz t-mobile to otwórz sobie rachunek walutowy USD, zamów kartę i kupuj dolary np w kantor.aliorbank.pl Ja kupowałem dolary 9.11 rano po 3.89.
 4. bartaspoz, tak u mnie nadal w zamówieniu mam: EU Priority Mail - Tax included
 5. Nie. Owszem, pierwsza odpowiedź taka była. Później dopytałem się jak to jest z wysyłką z HK stock i zaznaczenie opcji EU Priority Mail - Tax included .
 6. Zapytałem się o ten nowy rodzaj wysyłki, czy na 100% będzie bez VATu, to odpisali: Po czym po 30 minutach sami napisali: Więc wychodzi, że bez vatu. Dopytałem się jeszcze czy na pewno dotyczy to HK stock i wysyłki do EU. Czekam na odpowiedź.
×
×
 • Create New...