j00ker90

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About j00ker90

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. niestety nie działa mi to... zrobię wszystko od początku. proszę powiedzcie mi jeszcze czy po wgraniu miflashem np. wersji Stable czy ponownie muszę odblokować bootloader do tego konta w którym teoretycznie mam odblokowanego?
 2. moze downgrade dev china rom pomoze?(o ile w ogole da sie zrobic)
 3. tak zrobilem z 10 razy i za kazdym razem pierw pojawialo sie logo mi.com po chwili czarny ekran tak do okolo 2 sekund i nastepnie znowu logo mi.com no i telefon uruchomil sie normalnie... raz z tych 10ciu prob pokazal mi sie taki ekran
 4. czyli nie klikać w Flashify "Reboot Now"?
 5. moim celem jest instalacji MIUI PL mam problem z instalacja twrp nie przechodzi mi instrukcja: fastboot boot twrp.img robię według tego poradnika: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ P.S. dodam że przez Flashify wszystko niby jest ok telefon się restartuje ale nie uruchamia się twrp tylko normalnie ten soft który mam...
 6. http://1.bp.blogspot.com/-OwHiVfXNVko/U9coWwyVS7I/AAAAAAAAP0U/j27uaH54OT8/s1600/fast.png
 7. tak i telefon jest w trybie fastboot fastboot devices przechodzi normalnie zwracajac id
 8. kopiowalem komendy z poradnikow na tym forum fastboot oem device-info np. rowniez zwraca FAILED (remote: unknown command)
 9. sprawdzenie statusu bootloadera: - przez komendy adc niestety zwraca mi FAILED (remote: unknown command) - po wpisaniu *#*#6484#*#*, otrzymałem takie informacje: secureboot state On; fastboot state: unlock - zaś po uruchomieniu telefonu przez przyciski Vol up + power widze coś takiego https://miuipolska.pl/wp-content/uploads/2016/03/Unlock-Redmi-Note-3-Bootloader.jpg nie wiem w końcu czy jest zablokowany czy odblokowany?
 10. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ probuje wgrac najnowsze polskie oprogramowanie wedlug tego poradnika. Zatrzymalem sie na zainstalowaniu TWRP. W pierwszym sposobie nie wykonuje mi sie ostatnia instrukcja, jak juz wspomnialem wczesniej. Drugim sposobem wyglada wszystko ok, tyle ze po Reboot now nie wchodzi do Menu TWRP tylko system uruchamia sie normalnie. Probowalem z najnowsza wersja stable i dev na win 10 x64 oraz na win7 x64. Jakies pomysly, inne sposoby?
 11. po wpisaniu *#*#6484#*#* otrzymałem takie informacje: secureboot state On fastboot state: unlock to może być przyczyną tego że nie wykonują mi się niektóre instrukcje adb?
 12. Posiadam Redmi Note 3 MTK Problem mam podobny do koleżanki (https://miuipolska.pl/forum/topic/18477-problem-z-instalacją-twrp/), jednak nie pomogło mi to co jej... Bootloader odblokowałem, jednak telefon po przejściu w tryb przy użyciu przycisków vol up + power pokazuje mi czarne tło z telefonem i podpiętym kablem, a nie menu twrp... Jeżeli trzeba więcej informacji, screenów to proszę pisać z góry dziękuję za pomoc