Jump to content

xpan

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi3

xpan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, Martwe czujniki Mi3 Telefon Mi3W Android 6.0.1 MMB29M Miui 8.2 by xiaomi.eu 7.2.9 Telefon Mi3 przestały działać czujniki, diagnostyka zwraca wartości: Czujnik zbliżeniowy: NaN (KALIBRACJA NIEUDANA) Żyroskop: X: NaN; Y: NaN; Z:NaN; (KALIBRACJA NIEUDANA) Czujnik przyśpieszenia: X: NaN; Y: NaN; Z:NaN; (KALIBRACJA NIEUDANA) Czujnik pola magnetycznego:(tutaj brak czego kolwiek , sam pusty okrąg) Czujnik oświetlenia: 255 DAC:0,000000 GPS/bluetooth/wifi etc. działa jak powinna. Wyczyszczenie cashe nie pomogło. Próbuję znaleźć informację jak naprawić ten problem, ale nie mogę nic trafić. Ktoś może miał podobny problem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 2. xpan

  Tuner DVB-T

  Nie kupiłem podłączanego pod micro USB Geniatech PT 115 ze względu, że można łatwo przypadkowo uszkodzić port micro USB ,choć brałem go pod uwagę. Doszedłem do wniosku że lepiej sprawdzi się Geniatech Wi TV który też jest miniaturowy, można go postawić w dowolnym miejscu gdzie jest najlepszy sygnał telewizji i dodatkowej możliwości podłączenia przejściówką anteny zewnętrznej lub jakiejś innej tylko większej gdy jest słaby sygnał telewizji. W sklepie www.c4i.com.pl kupiłem za 215zł , jest też PT115 w cenie 117zł. Co do obsługi to prosta - instalujemy na smartfonie apke Siano TV . Włączamy Tuner Geniatech WI TV , włączamy WiFi w smartfonie ,łączymy się poprzez WiFI z tunerem Geniatech WIFI (sieć Meron emitowana przez ten tuner ,wpisujemy kod dostępu do tej sieci), włączamy Siano TV i wyszukujemy dostępne stacje telewizji i to już wszystko,oglądamy. Po pierwszym zainstalowaniu to już pozostaje banalnie prosta obsługa. (uruchomić tuner Geniatech i WIFI w smartfonie i Siano TV i ogłądać. Program Siano TV umożliwia dodatkowo dzięki funkcji Time shifting przewijanie do tyłu i przodu oraz nagrywanie oglądanych stacji TV na smartfonie. Tuner u mnie odbiera wszystkie dostępne kanały naziemnej telewizji cyfrowej łącznie z HD bez problemu. Na yutube są dostępne też filmiki. Pozdrawiam..
 3. xpan

  Tuner DVB-T

  Polecam do Xiaomi Mi3 tuner Geniatech Wi TV . Sprawdzony w boju na Mi3 .Odbiera sygnał HD bez problemu.
 4. Witam wszystkich użytkowników Mi3 , mam problem z uruchomieniem wideorozmów. W telefonie mam włączone preferowane sieci 3G WDCMA .Nie odbiera od nikogo wideorozmów i ja nie mam opcji przy wybieraniu połączenia na wideorozmowy, Jak to można rozwiązać ? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...