Jump to content

Domino9524

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Tablet

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Domino9524's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Ale jak to zrobić na wersji europejskiej? (Wujek google nie pomógł.)
 2. Wiem ale podobno na miui global są różne bugi np. wariujący żyroskop, albo źle działające słuchawki.
 3. Lecz jeśli miałbym kupić redmi note 3 pro to tylko z polskim lte. Wie ktoś może jak wtedy odblokować bootloader, albo gdzie jest jakiś toturial?
 4. A jakie miui możecie polecić pod moje preferencje? Jakby co mogę "pomajsterkować". Najlepiej jakby był jak najbardziej bezawaryjny ani nie miał żadnych bugów jak to tylko się da.
 5. Mam zamiar kupić telefon Xiaomi redmi note 3 pro albo redmi note 4. Mogę tylko w wersji 16gb. Zależy mi jedynie na tym, aby nic się nie zacinało, działał bardzo dobrze w grach i miał dobre głośniki. Jak to możliwe to fajnie jakby nic nie wyłączało w tle. Niedawno miałem sony xperia m (pomimo że to żęch działał doskonale i nie wyłączało procesów w tle, gdyż system był za***iście zoptymalizowany). Także miałem Alcatela orange rise 30 (pomimo tego że jest podobnym telefonem działał koszmarnie). Dlatego chcę też abyście doradzili mi jaki system miui wybrać.
 6. Mam zamiar kupić telefon Xiaomi redmi note 3 pro albo redmi note 4. Mogę tylko w wersji 16gb. Zależy mi jedynie na tym, aby nic się nie zacinało, działał bardzo dobrze w grach i miał dobre głośniki. Jak to możliwe to fajnie jakby nic nie wyłączało w tle. Niedawno miałem sony xperia m (pomimo że to żęch działał doskonale i nie wyłączało procesów w tle, gdyż system był za***iście zoptymalizowany). Także też miałem Alcatela orange rise 30 (pomimo tego że jest podobnym telefonem działał koszmarnie). Dlatego chcę też abyście doradzili mi jaki system miui wybrać.
 7. Otóż na miui global są różne problemy. (Mam zamiar kupić Xiaomi redmi note 3 pro.) Nie wiem czy takie same są na miui polska i czy są może jakieś inne? Także chciałbym się dowiedzieć czy warto zainstalować miui polska oraz czy aby to zrobić trzeba zainstalować twrp.
×
×
 • Create New...