Jump to content

Małgosia

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Małgosia

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  htc

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam u mnie też pieniądze wróciły na konto.I tu kończą się moje zakupy w firmie Proandroid.Małgosia.
 2. Nasz Drogi Marcinie 72 oczywiście niezmiernie się cieszmy , że masz takie pozytywne doświadczenia i odczucia co do firmy Proandroid.Bardzo Ci zazdrościmy że Swoją pozytywną opinią możesz zasilić całe grono klientów i wyrazić ją w Opineo.Pozwól jednak że przy tej Ścianie Płaczu wyrażą swoje bolączki inni ,my co nie mieliśmy tyle szczęścia co Ty.Ja z Moim mężem też jesteśmy przedsiębiorcami i prowadzimy różne firmy ,różne branże,różne światy.Dla nas funkcjonowanie firmy Proandroid jest karygodne i niedopuszczalne.O klienta się dba ,szanuje się Jego czas ,pieniądze i samopoczucie. .Informuje si
 3. Witam moja umowa z firmą Proandroid zakończyła się 04.11.2016.Mimo licznych wezwań do wysłania przedmiotu i żądań zwrotu pieniędzy efekt zerowy.Termin zwrotu pieniędzy do dnia 21.11.2016 ,po tym czasie udaję się z całą dokumentacją na policję,chociaż mój adwokat uważa ,że już w tym momencie jest to przestępstwo i powinno być zgłoszone.Jeżeli komuś upłynął czas zwrotu pieniędzy proszę nie czekać i iść na policję ,im więcej zgłoszeń tym lepiej dla sprawy.Nie pozwalajmy sobie na takie traktowanie .
 4. Witam u mnie sytuacja podobna 04.11.2016 kończy się moja umowa.Podejście do klienta sztandarowe kłamstwo ,kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo.Ciągła zmiana terminu wysyłki ,raz nawet informacja że przesyłka już wysłana i otrzymam ją w ciągu 3 dni,oczywiście kolejne kłamstwo.Policja przede wszystkim ,Inspekcja Handlowa .również -polecam i popieram.NIE MOŻNA POZWALAĆ NA POSTĘPOWANIE.
×
×
 • Create New...