Skocz do zawartości

marmur

Użytkownicy
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marmur

  1. Czy przed przyklejeniem szkła hartowanego bądź folii hydrożelowej należy usunąć oryginalną folię która od nowości znajduje się na wyświetlaczu?
  2. marmur

    Miui Polska a Android 8.1

    Witam, Chciałem zapytać czy romy MiuiPolska dostaną Androida 8.1 tak jak romy Global?
  3. Witam, Zakupiłem kamerkę inspekcyjną do telefonu. Niestety dedykowana aplikacja Camerafi po uruchomieniu i podłączeniu kamerki zawiesza się po ok. 2-3 sek. (przez chwilkę jest obraz). Telefon to Redmi Note 3 Pro, MIUI 9 xiaomi.eu 7.10.26, zrootowany. Inne aplikacje do kamerek również się zawieszają. Kamerka podłączona do Lenovo K6 lub laptopa działa poprawnie. Co może być przyczyną?
  4. Na konto MIUI Polska czy en.miui.com ?
  5. Witam, Notorycznie wyskakuje mi powiadomienie o weryfikacji numeru, wygląda to tak: Gdy dam zweryfikuj nic się nie dzieje żadnego SMS-a nie dostaję, internet oczywiście załączony. Po jakimś czasie znowu te same powiadomienie. Może ktoś miał podobny problem i uporał się z tym. Redmi Note 3 Pro, MIUI 8.1 xiaomi.eu 6.10.13, Sieć Play na abonament
  6. Witam, Nie dawno nabyłem RedMi Note 3 Pro, po odblokowaniu bootloadera i wgraniu romu xiaomi.eu 6.9.29 po wejściu w aktualizacje i wyborze pierwszej pozycji tj. "Pobierz aktualizację Xiaomi.eu" na telefonie wyskakuje na krótko komunikat "You use latest available version just tap Back to exit!" i dalej nic się nie dzieje. Czy plik powinien zacząć się ściągać na telefon? Czy mam go ściągnąć prosto ze strony i zainstalować z drugiej pozycji z aktualizacji czy może z TWRP? No i kiedy i jakie "wipe" żeby nie stracić zainstalowanych aplikacji. Pzdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...