Defenestra

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Defenestra

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Flashowalem na becie z odnośnika który podałeś
 2. EDL prawdopodobnie zadziałał, telefon wstaje. Dziękuję za pomoc
 3. Na becie tak samo, będę próbował z EDL ale zapewne też się nie uda. Mam pytania czy takie cuda zdarzają się w telefonach kupionych bezpośrednio od ibuygou?
 4. Myślę że wina leży po stronie urządzenia, kiedy jeszcze była aplikacja updater to nawet paczki zip nie wgrywały aktualizacji, pytanie co można zrobić z czymś takim, czy może któreś ze sposobów na unbrick
 5. Miflashem ze strony jakieś 3 sekundy, miflashem ze screena nawet się nie zaczęło i wyskoczył ten sam error. Byłbym wdzięczny za szczegółowy opis flashowania w EDL coby niczego nie uszkodzić już bardziej (o ile to możliwe)
 6. Właśnie problem polega na tym, że telefon "wstaje" jakieś 5 sekund a kiedy się włączy widać że nic się nie zmieniło, pobrałem miflasha w wersji ze screena wcześniej i tam już wcześniej znany mi błąd z tego samego screena, dodam że na dwóch komputerach.
 7. Po pobaniiu miflash i roma ze strony którą pan podał wszystko zakończyło się sukcesem jednak po skończonym flashowaniu telefon nie restartuje się a pozostaje w trybie fastboot. Po ręcznym wyjściu z trybu w urządzeniu nie zaszły żadne zmiany.
 8. Plik rozpakował się jako tar na dysk wymienny jeśli dobrze rozumiem mam zmienić mu nazwe na tgz wypakować jeszcze raz, przenieść na innego kompa i tam spróbować z miflash?
 9. Sprawdzałem na 2 kablach już, Romów pobierałem kilka wszystkie global, rozpakowywane po pare razy albo winrarem albo 7 zip 2 razy zawsze jako tgz
 10. Witam. Jakiś czas temu zakupiłem Xiaomi MI4. Był to mój pierwszy telefon tej marki (kupiłem używany) Facet z ogłoszenia zarzekał się że teleofn ma gwanancje i rom od miui polska zapewnione przez ibuygou. Gwarancja była rom już średnio. Do telefonu naładowane było reklam jakichś bezużytecznych przeglądarek i klawiatur. Po jakimś czasie przestał też działać snapchat. Aplikacja updater tez nie współpracowała z aktualizacjami pobieranymi od miui polska. Przestraszony tym stanem rzeczy próbowałem najpierw instalować aktualizacje przez updater potem przez mi recovery. Flashowac przez MiFlash w trybie fastboot (co nigdy nie doszło do skutku z nieznanych mi przyczyn - screen). Większość aplikacji systemowych w ogóle nie działa a żadna aktualizacja się nie powiodła. Na koniec spróbowałem wgrać TWRP i... Skończyło się na całkowitym braku Mi Recovery. Poprostu zniknął. Przejście do recovery tak jak i backup czy przywrócenie ustawień fabrycznych poprostu jest niemożliwe - Wyświetla się Fastboot. Po krótkiej wymianie maili z serwisem zwyczajnie wysłali mi formularz do naprawy w cenie 100 zł. Proszę o pomoc.