hawkeye116477

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About hawkeye116477

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Meizu M2 Note

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Media Expert też ponoć ma od CK Mediator, a przynajmniej miał. Teraz widzę ceny zmienili (RN3 16 GB za 999zł) i dystrybutora chyba też, bo ceny znajome - pewnie ABC Data. W Komputroniku pojawiły się też ostatnio Xiaomi, ale patrząc po cenach, to pewnie mają od ABC Data.
 2. Na morele.net pojawiły się Xiaomi od ABC Data. Coś im chyba za dobrze nie szła ta współpraca z CK Mediatorem...
 3. A CK Mediator w ogóle je naprawia? W marcu ktoś na tym forum pisał, że jak się zepsuje, to wymieniają sztuka za sztuką.
 4. W Komputroniku pojawiło się parę nowych Xiaomi: Redmi 3s 3/32, Redmi Note 3 3/32, Mi Max. Redmi 3s i Mi Max ceny mają x-komowe, a Redmi Note 3 3/32 jest za 1249 zł. Tylko oczywiście są na razie niedostępne.
 5. @Duris Ciekawe, a ABC Data założyli fanpage na FB (https://www.facebook.com/Xiaomi_Polska-222108508205978/) i piszą, że telefony z oficjalnego sklepu Allegro są dostosowane do europejskich standardów (tutaj też piszą:http://news.abcdata.com.pl/news/smartfony-xiaomi-teraz-takze-na-allegro/ ), czyli coś tu chyba nie gra.... @jestemsuper CK Mediator nie jest oficjalnym dystrybutorem, więc się nie chwalą. Obecnie ABC Data jest jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce.
 6. To i tak lepiej niż w x-komie, tam za 999 jest 2/16, a tu za tyle 3/32 przynajmniej na razie, o ile jutro nie zmienią na jeszcze wyższą cenę, bo już jutro mają zacząć sprzedawać. Źródło: https://www.facebook.com/Mediaexpert/posts/791002784375739
 7. Pisze, że w Polsce go raczej nie będzie. Procesor ma niby te 2 Ghz i 8 rdzeni, ale z Lagwizem to nie wiem czy on będzie tak dobrze chodził. A i baterię ma słabszą niż RN3 ze Snapem. Ja jak bym miał wybierać pomiędzy Samsungiem, a Xiaomi, to pewnie wybrałbym - Xiaomi. Jakoś nie przepadam za Koreańczykami.
 8. Mają negatywne opinie (choć pozytywne też się zdarzają). Choć i tak pewnie o wiele mniej niż Regenersis - w przypadku nich to nawet jest profil Niezadowoleni z Regenersis i ok. 3000 ludzi się pod tym podpisuje.
 9. http://www.abcdata.com.pl/xiaomi Serwis SBE będzie je naprawiać. A oni są raczej mało znani, ale „bardzo lubiani".
 10. http://www.x-kom.pl/aktualnosci/3930-xiaomi-oficjalnym-partnerem-x-kom.html W x-komie ma być za 799 zł, ale ceny nie zostały jeszcze zatwierdzone, mogą ulec zmianie (może na lepsze albo gorsze ). A na allegro to rożni ludzie sprzedają, gwarancja nie jest pewna i raczej jeśli już to tylko rok.
 11. @Uri0550 „Jesteśmy tym samym pierwszym oficjalnym kanałem sprzedaży Xiaomi w Polsce, zapewniającym serwis smartfonów tej marki. " Nie wiem czy dobrze zinterpretowałem to co x-kom napisał na stronie, ale wynika z tego, że x-kom będzie sam je serwisował.
 12. http://www.x-kom.pl/aktualnosci/3930-xiaomi-oficjalnym-partnerem-x-kom.html Redmi Note 3 Pro 2/16 za 799 zł, Mi5 3/32 1799 zł, Redmi 3S 2/16 za 699 zł . Z tym, że ceny podobno nie są jeszcze zatwierdzone i mogą ulec zmianie, tak przynajmniej twierdzi https://www.facebook.com/XiaomiPoland/ („polski oddział Xiaomi", ABC DATA, a może to znowu ktoś się podaje za official, tak jak ten FP Xiaomi Polska, który jest FP firmy o złej opinii xiaomi.com.pl?). X-kom nie będzie miał wyłączności na smartfony, każdy sklep będzie mógł od nich zamówić. „Jedynie x-kom zaoferował wsparcie techniczne ( serwis w Polsce )".