Cześć, od paru dni mam Redmi 3S, zainstalowałem na nim ostatnie stabilne wydanie MIUI(xiaomi.eu), zrobiłem root.
Na wszystkich swoich smartfonach używam Titanum Backup, które codziennie wykonuje kopie zapasową moich aplikacji i wysyła je do chmury.
Jednak na Redmi Titanum nie działa, tzn mogę przywrócić aplikacje, ale nie mogę wykonać kopii zapasowej bo zaraz wyskakuje komunikat: "nie można wykonać kopii wsadowej..."
Jak mogę to naprawić?
Fakt, jest kopia MIUI i jest kopia TWRP ale dla mnie są bezużyteczne bo MIUI działa na MIUI, a TWRP w jednym smartfonie nie mam w ogóle(ani CWM).
Pozdrawiam i będę bardzo wdzięczny za pomoc!