Skocz do zawartości

yokoufo

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yokoufo

  1. Witam, Mi4c testuję od kilku dni i dzisiaj pierwszy raz przeprowadziłem wideorozmowę na messengerze fb między mi4c a moto g. Oba telefony w tym samym pokoju, jeden router wi-fi. Problem jest taki że obraz z mi4c przez sekundę-dwie jest ok, a potem robi się straszna pikseloza. Po pokręceniu telefonem na chwilkę znowu jest ładniej ale jak tylko zatrzymam się na jednym punkcie (twarz) to zaraz znowu się psuje. To nie wygląda tak że jest problem z płynnością obrazu czy jakością internetu, raczej zmiana ustawienia ostrości obrazu. Czy jest to kwestia jakichś ustawień czy może softu? mam rom 7.5.4.0 Dzięki za odpowiedź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...