Jump to content

Zuberix

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 3 MTK

Zuberix's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie ma ktoś z was gotowej partycji /data, żeby tylko podmienić ? Losowy imei i adres mac też przejdzie, byle tylko odpalić ten telefon i ustawić własne.
 2. A co to da ? Myślałem bardziej nad wgraniem innego romu przez fastboot.
 3. Wersja MIUI: MIUI 8 6.7.29 China developer + miui polska Posiadany smartfon: Xiaomi Redmi Note 3 MTK Jakim użytkownikiem jesteś? początkujący/zaawansowany Opis znalezionego błędu Po zrobieniu wipe partycji /data zniknął numer IMEI telefonu oraz wystąpił nvram error. Cały problem polega na braku możliwości ominięcia konfiguracji wstępnej telefonu, gdyż nie da się go aktywować poprzez konto xiaomi. Jeśli zna ktoś rozwiązanie tego problemu i nie jest to błąd oprogramowania proszę napisać w komentarzu.
 4. Miałem ten sam problem na RN3, pomogło flashowanie TWRP by cloud. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=59937&mobile=2
 5. Witam, mam problem z moim redmi note 3, otóż po instalacji nowego romu (china developer) i po zrobieniu wipe cache, dalvik oraz data nie jestem w stanie pominąć wstepnej konfiguracji telefonu, gdyż zniknął mi numer imei oraz wyświetla się nvram warning. Całą procedurę naprawy znam, ale przy działającym telefonie z dostępem do roota. Problemem jest ciągły komunikat "checking device ID failed" (mniej więcej) co nie pozwala pominąć mi tego kroku i prawidłowo ukończyć konfigurację. Nie mam już pomysłu co robić, proszę o pomoc ! Dodam, że komputer nie wykrywa urządzenia.
×
×
 • Create New...