Kasyee

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kasyee

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Lumia 640 LTE
 1. Ok. Dzięki wszystkim za odpowiedzi ; ) Skończyła mi się pula pytań. Jeśli ktoś jeszcze by się znalazł kto wie, czy nakładki Androiwskie działają normalnie to byłoby 100% odpowiedzi Ale myślę, że odkryję to sama niedługo jak telefon dotrze.
 2. Przyszło mi do głowy jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli wgram MIUI Polska to mogę w każdej chwili wrócić do oficjalnego globala czy przepadł w dziurze?
 3. Aż co tydzień? Jeju : P To dość często. Mam nadzieję, że nie ma problemu jak ktoś wgrywa te upy raz na miesiąc czy coś. Jednak kupię bez wgranego miuipolska i wgram sama : ) Znalazłam sklep polecony stacjonarny w moim mieście - u was to polcony allegrowicz, więc myślę że warto, skoro serwis bym miała w rodzinnym mieście w razie czego :).
 4. Ktoś pisał że odblokowali mu bootloadera - za darmo czy płaciłeś za to dodatkowo?
 5. Dziękuję za odpowiedź : ) Brakuje odpowiedzi na jedno pytanie jeszcze - czy Android na Xiaomi dostaje aktualizacje jak każdy inny Android - po prostu w telefonie sygnalizuje że jest aktualizacja itd, pobiera się i aktualizuje, czy trzeba samemu pilnować i też ręcznie? Zdecyduję się chyba w tym tygodniu na Redmi 3 z technosa :).
 6. Po co bycie takim niemiłym? To przez takie posty dużo nowych ludzi boi się cokolwiek napisać :<.
 7. Ok. A co z updatami Androida? Bo wiadomo, normalnie Android co jakiś czas przechodzi na "wyższe" wersje androida. Na moim starym telefonie z Androida 2.1 doszłam do 4.ileś. Czy normalnie się je dostaje, i czy MIUI sobie radzi z zupdatowanym Andkiem? Nie do końca też rozumiem różnicę między MIUI Polska a Global po polsku.
 8. Może ktoś próbował jakieś nakładki? A jeśli aktualizacja ręcznie, to czy po prostu jest to reinstalacja systemu z utratą wszystkich danych na telefonie i utratą gwarancji oraz trzeba bawić się z bootloaderem? Czy to tylko kwestia taka jak teraz w wiekszości telefonów "dogrania" brakujących plików?
 9. Hej, zastanawiam się nad zakupem telefonu Xiaomi. Mam kilka pytań co do MIUI. Czy będą działać mi nakładki typu Nova przeznaczone do Androida ze sklepu play/google store? Czy jeśli sklep Technos wgra mi MIUI po polsku to czy telefon będzie pobierał normalnie aktualizacje MIUI polskiego czy trzeba by robić to oddzielnie ręcznie? Przeczytałam gdzieś, że Miui Polska nie jest już dalej rozwijane i pozostało tylko Miui Global. Jak to z tym jest?