Jump to content

synmotopompy

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by synmotopompy

  1. Witam, Własnie otrzymałem moje nowe Redmi 4X. Po podłączeniu telefonu przez USB do komputera, nie dzieje się nic: bateria telefonu się nie ładuje, nie pojawia się powiadomienie o debugowaniu przez USB, mój komputer zachowuje się jakbym nigdy niczego nie podłączył. O dziwo, jesli wyłączę telefon i podłączę go przez USB do komputera, to telefon się ładuje, lecz komputer dalej niczego nie wykrywa. Mam włączone "USB debugging" w "Developer options", ponadto próbowałem używać działającego kabla od mojego Redmi 3, lecz nic to nie dało. Sprawdzałem telefon na dwóch różnych komputerach z Windowsami 8.1 i 10, ale i tak telefon nie zostaje wykryty. Mój ROM to MIUI Global 8.5 | Stable | 8.5.2.0(MAMMIED). Rozumiem, że jesli mój telefon nie jest wykrywany przez komputer, to nie będę w stanie odblokować bootloadera i zainstalować rom z Xiaomi.eu, tylko będę zmuszony używać chińskiego romu, tak? Z góry dzięki za pomoc.
  2. Witam, Właśnie przyszedł do mnie nowy Redmi 3. Chciałbym porządnie sprawdzić, czy wszystko działa jak należy, natomiast nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę. Jest to mój pierwszy smartfon, więc proszę o wyrozumiałość. Pytanie jest na tyle ogólne, że postanowiłem je zadać w jakimś dziale wspólnym dla wszystkich urządzeń. Z góry dzięki za pomoc.
  3. Cześć, Czy ktoś z was wie coś o allegrowiczu dystrybucjahurt? Ma on aktualnie aukcję Xiaomi Redmi 3 2/16 + szkło hartowane + etui za 600zł, która wygląda niewiarygodnie atrakcyjnie w porównaniu z ofertami na np. ibuygou. Chciałbym dokonać zakupu tego telefonu, ale wolę się najpierw upewnić, czy nie mam do czynienia z oszustem.
×
×
  • Create New...