Jump to content

zloty77

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4X

zloty77's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Kalibracja nic nie dała. Skorzystałem w końcu z prawa rękojmi, bo nie dało się normalnie rozmawiać. X-kom uznał i oddał pieniądze, więc jednak była to wada telefonu. Temat do zamknięcia.
 2. Był oczywiście zaktualizowany. Podejrzewałem, że to może Nova Launcher coś namieszał, bo zepsuł działanie diody od powiadomień. Ale przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, zaktualizowałem i dalej to samo. Mam chyba telefon dla osób prawousznych...
 3. Napisałem tytuł bardziej "dosadnie". Sprawdzałem jak działa ten czujnik w każdy możliwy sposób. W starszych modelach Xiaomi działało przez tysiące godzin rozmów bez problemu. Tu od razu zaczęły się cyrki. Ostatni raz spotkałem się z takim problemem w jakimś samsungu pewnie z 7 lat temu. Będę mocno zdziwiony jeśli okaże się, że po prostu tak ma być i mam kombinować jak głowę przekręcać w trakcie rozmowy. Ale może telefon już w zasadzie nie ma służyć do rozmowy...
 4. Witam. Kupiłem żonie niedawno ten telefon i skarżyła się, że w trakcie rozmowy ekran zaczyna świecić. Sprawdziłem i faktycznie, trzymając przy prawym uchu, telefon nie sprawia problemu. Ale już przy lewym niestety ekran często się zapala. Oczywiście uchem wycisza się czy to mikrofon, czy głośnik, co może doprowadzić do szewskiej pasji. Sam używam już kolejny model i nie miałem żadnych problemów. Ale czytałem w necie, że niektóre xiaomi tak mają. W Miui jest jakieś narzędzie do weryfikacji działania i kalibracji tego czujnika, ale tu jest android... Na jakąś specjalną aktualizacje pewnie też nie ma co liczyć. Stąd moje pytanie, czy to problem ogólnie z tym modelem, czy raczej wada telefonu i zgłaszać od razu na serwis?
 5. Witam. Posiadam od ponad roku telefon Redmi 2 HM2014813 2GB, android 4.4.4. Od czasu do czasu nie włączał się budzik i przypomnienia z kalendarza. Dopiero po obudzeniu telefonu zaczynał dzwonić. Aktualizowałem go kilka razy w tamtym roku według instrukcji z FAQ. Ostatni raz w listopadzie i było ok. Od kilku dni znowu problemy z budzikiem. Raz działa, raz nie działa, miałem przez to cyrki w pracy...O co z tym chodzi? Chciałem zaktualizować go według tamtej instrukcji, ale w downloads nie ma już żadnej aktualizacji dla tego telefonu.
×
×
 • Create New...