FxJ

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About FxJ

 • Rank
  Użytkownik

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://nieidealny.pl/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Red Rice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylem mam od Dellów Latitude przewodów a nie wpadłem że to ustandaryzowane złącze :/ Ale nadal pozostaje pytanie o kwestie zapachu wylatujacego powietrza, czy powinien być bezwonny czy coś wyczuwacie na swoich? Kupiłem nowy oczywiście.
 2. Jaką macie przejściówkę do swoich oczyszczaczy? Chyba zakupiłem za słabą i powietrze przepuszczane przez oczyszczacz ma specyficzny zapach.
 3. Proszę o kontakt wysłałem namiary na PW Pierwszy.
 4. Nie bój się usuną...
 5. Najlepiej Google Drive lub DropBox
 6. Jak widziałem już za ok 850zł .. a znam cenę detaliczną
 7. Filtr hepa można myć lub przedmuchać sprężarką/kompresorem albo do jakiejś firmy wysłać która myje w wannach ultradźwiękowych A teraz pytanie gdzie kupię to urządzenie w miarę tanio Bo nikt mi nie chce tego przytaszczyć z CN samolotem.
 8. Na romie miuipolska i tym z eu. https://drive.google.com/file/d/0B6pcCFAGHHOtREh2STZacVZaNWs/edit?usp=sharing Jakiś pomysł w czym rzecz? Tepa jakiś banalny błąd robisz ! Przeczytaj od początku wszystko !
 9. https://drive.google.com/file/d/0B6pcCFAGHHOtREh2STZacVZaNWs/edit?usp=sharing Na romie miuipolska i tym z eu.
 10. https://drive.google.com/folderview?id=0B6pcCFAGHHOteHRoTUlZUWl6OTA&usp=sharing Można potwierdzić że oryginał ?
 11. "pmt changed for the rom; it must be downloaded" Co wtedy ?
 12. Ja dziś dostałem z Ali. Wywołuje menu recovery przytrzymując Power+VolUP ale nie działa przejście (dolny nie zatwierdza wcale, górny przełącza) mam inny ROM. Fotki: https://drive.google.com/folderview?id=0B6pcCFAGHHOteHRoTUlZUWl6OTA&usp=sharing Jak nie działa recovery: http://www.devicespecifications.com/en/comparison/c006fa0 http://order.mi.com/service/imei Ewentualnie skąd wziętość recovery ???
 13. Pobieraj z Google Play to żadnego syfu sobie nie wgrasz na telefon ;P Zacznij od instalacji antywirusa, w podpisie mam testy.
 14. Co jest samo w sobie dziwnym wyborem, tym bardziej że w razie uszkodzenia karty sim, lub zgubienia telefonu = utrata kontaktów. A kontaktami w Google można zarządzać nawet z poziomu przeglądarki, automatyczna synchronizacja, można grupować (praca, szkoła, klub koziołka matołka) dodawać zdjęcia i najróżniejsze info, np. email (bo po co pisać sms jak ktoś ma kartę aero2 lub pakiet danych). Oraz można eksportować na kartę sim i do innych plików. https://mail.google.com/mail/u/0/?shva=1#contacts