Skocz do zawartości

OloRatuj

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OloRatuj

  1. Ja zamówiłem redmi 3 pro w niedzielę. W poniedziałek wysyłka, wtorek 16 był już w paczkomacie. Może zamówiliście model, który zszedł chwilowo.
  2. "Afera" dotyczy innego sprzedawcy więc link na PW. A4Y mają głównie pozytywne komentarze (tutaj i na allegro). Jedyny zarzut to słaby (a raczej jego brak) kontakt przez tel. Ktoś mówił żeby pisać maila. Raz napisałem i dostałem odpowiedź po kilku godzinach (była to niedziela jeśli dobrze pamiętam). Wątek ma ponad 2 lata więc fajnie jakby ludzie, którzy kupili w A4Y telefon 2 lata temu mogli napisać jak sprzęt się sprawował. A jeszcze lepiej jakby pojawiły się tu opisy jak sprzedawca podchodził do kwestii gwarancji.
  3. Witam forumowicze, Planuje zakup redmi 3 pro. Oczywiście jednym, że sprzedawców, którego biorę pod uwagę jest A4Y. Mało jest w tym wątku opisów sytuacji gdzie telefon odmówił posłuszeństwa i trzeba było go odesłać na gwarancję. Czy ktoś kto miał takie przejścia a jeszcze się nie wypowiedział może opisać podejscie A4Y do takich zgłoszeń ? (Pytam bo w jednym z wątków z opiniami wybuchła "afera" z tym jak klient został potraktowany przez polecany tu sklep. A gdybym tamtego wątku nie przeczytal to pewnie bym tam kupił telefon)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...