KZcior

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KZcior

 • Rank
  Nowy
 1. Postaram się ale mam takie pytanie czy da się na tym telefonie jakoś zainstalować twrp bo nie zbyt chcę instalować chiński ROM i czy jak zainstaluje nowy rom to czy będę musiał zresetować do ustawień fabrycznych telefon?
 2. To nie raport tylko spytanie się jak to mogę naprawić. Wiem że nie powinienem tu pisać skoro mam globala, ale innego forum nie znam, a dużo szukałem jak to naprawić. Chciałbym zainstalować takrze miui polska, ale twrp nie chciało mi się zainstalować (pisało w konsoli że proces zakończył się pomyślnie, a gdy kliknołem spacje zamkneła się konsola i nic. Przez Flashify nie dam rady bo nie mam root, a china ROM zabardzo nie chcę instalować.
 3. Wersja MIUI: 6.5.27 Global Posiadany smartfon: Redmi Note 2 Jakim użytkownikiem jesteś? Średnio zaawansowany Opis znalezionego błędu Gdy dostaję wiadomość sms lub mam nieodebrane połączenie dioda LED nie pulsuje, choć mam włączone pulsowanie przy ustawieniach i ustawiony kolor. Co ciekawe przy powiadomieniach z Facebooka dioda miga na niebiesko (tak ustawiłem dla powiadomień aplikacji), a przy wiadomości z messenger na zielono (czyli kolor jaki ustawiłem dla wiadomości sms). Dioda na pewno jest sprawna bo sprawdzałem.