Jump to content

kamilgar

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi RN2 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kamilgar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. To mógłbym prosić o linka? Widziałem różne poradniki. To chyba zależy od jakiej wersji się aktualizuje. Nie chcę popsuć telefonu.
 2. Cześć. Mam Xiaomi Redmi Note 2 Prime i chciałbym go zaktualizować (pewnie do wersji 6.7.21 ). Telefon prawdopodobnie był już zaktualizowany przez sprzedawcę telefonu. Chciałbym, żeby ktoś mi napisał co robić po kolei. Nie chcę całego poradnika. Tylko jakimi programami po kolei zacząć pracować. Poniżej wstawiam screena z informacjami o telefonie. Proszę o pomoc i nie przenoszenie wątku do kosza EDIT: na telefonie jest aplikacja "aktualizacje" ale nic przez niego nie mogę zrobić.
 3. Z tego co znalazłem to widzę tylko to: Mam na telefonie aplikację "aktualizację". Wolę zapytać co i jak zainstalować, żeby potem uniknąć np takich tematów:
 4. Cześć wszystkim. Mam Xiaomi Redmi Note 2 Prime i chciałbym go zaktualizować. Nie aktualizowałem go ani razu. Telefon mam już około 7 miesięcy. Może mi ktoś podesłać link, którą wersję aktualizacji mam pobrać? Z tego co widzę to najnowsza jest 8. Chcę, żeby w miarę była stabilna. Mam natomiast jeszcze dwa pytania: 1. Czy muszę robić kopię danych z telefonu? 2. Czy aktualizacja ma jakiś wpływ na jego gwarancję? Poniżej wstawiam screen z podstawowymi informacjami o telefonie:
×
×
 • Create New...