Jump to content

Kotos96

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kotos96's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Gdzie można pobrać 9.9.26 dla MI9? Bo po aktualizacji do wersji 9.9.27 v2 co chwilę restart telefonu na 26 było wszystko ok.
 2. Ogólnie na Mi9 wszystko działa. Płatności działają Ekran blokady ok Tylko czasami problem z aplikacją Aparatu, zacina się wyłącza itp.
 3. Na Mi9 9.8.15 Dalej problem z aplikacją aparatu: Podczas nagrywania widać ścięcia w 4k 60fps Do tego aparat się tnie podczas robienia zdjęć w trybie 0,6x W trybie 2x też zdążają się przycięcia, czasami aplikacja się wyłącza. Na ekranie blokady problem z rozjechanymi ikonami.
 4. Jak? Co zrobiłeś że działa? Macie problem w Mi9 z transmisją danych? Po aktualizacji do 9.8.10 często brak internetu, po wyłączeniu i włączeniu transmisji danych chwilę działa i znów brak internetu.
 5. Dane aplikacji aparatu wyczyszczone i dalej to samo, najczęściej ścina się w 2/3s filmu.
 6. 4K UHD Widać podczas nagrywania jak i odtwarzania.
 7. Mi9 Problem z nagrywaniem filmów co kilka sekund ścina się nagranie.
 8. Czy zna ktoś sposób aby SmartLock działał na czystm androidzie tak dobrze jak na ROMie MIUI? Chodzi mi oto że SmartLock na czystym androidzie odblokowuje ekran dopóki dane urządzenie nie rozłączy się z telefonem. Na Miui działa to tak że wystarczy oddalić się od telefonu na 1m i ekran zablokowany, przybliżając rękę automatycznie ekran się odblokowuje.
×
×
 • Create New...