Jump to content

D3fekt

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About D3fekt

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 CT LTE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To z pewnością CT, a problem nadal istnieje.
 2. @newelco podesłał mi ten temat LINK, sprawdziłem i wywala mi błąd, że partycja jest chroniona przed zapisem, jak to obejść? (Screen z adb w załączniku) @Edit: Nie chcę nic zepsuć bardziej - "adb root" a potem "fastboot erase modemst1" i "fastboot erase modemst2" powinno zadziałać? @Edit2: adb root nie działa, co począć by mieć dostęp do "zdalnej partycji"? @Edit3: Pan z lokalnego serwisu zaproponował 70 zł za "naprawę softu" z wgraniem fabrycznego IMEI, itd. cena w porządku?
 3. Spróbuję dzisiaj/jutro i od razu dam znać, jeśli się uda to postaram się jakoś odwdzięczyć! @Edit W efekcie próbowałem z EFS i QPST i nic to nie dało... Jakieś pomysły? :/
 4. Szukałem, jest możliwość do przypisania dla urządzeń z chipsetem Mediatek, a ja mam Qualcomm, więc... cóż. :/
 5. Tak jest, zmieniam "Fastboot script" na flash_all.bat a na dole w okienku MiFlash ustawiam "Flash all". @Edit - masz screena ustawień w załączniku.
 6. Stawiałem już 2 razy po tym błędzie i nadal nic, ale może po prostu robię coś nie tak. Pobrałem "cancro_lte_ct_images_6.5.26_20160516.0000.22_6.0_cn_0b20ab9d46", w telefonie włączyłem Debugowanie USB i Fastboot, poszukałem folderu "images", wybrałem go, potem "refresh", wybrałem urządzenie no i "Flash", potem VolUp+Power, clear cache, ale nadal to samo. Powinienem zrobić coś jeszcze/inaczej?
 7. Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałem Mi4 LTE CT i według instrukcji przez Fastboot zainstalowałem Androida 6.5.26 dla CT, potem wyczyściłem cache, wrzuciłem przez "Update" MIUIPolska w .zip, no i pojawił się problem - mój telefon nie posiada IMEI, oraz nie czyta karty SIM. Szukałem w internecie rozwiązania - nie znalazłem nic, bo nie zrobiłem backupu, w żadnej instrukcji którą czytałem nie było o tym słowa. Wiem - zepsułem telefon, tylko pytanie - czy jest opcja bym naprawił to sam (z waszą pomocą, za którą będę bardzo wdzięczny), czy może muszę znaleźć serwis, który by mi w tym pomógł? Cz
×
×
 • Create New...