gucio

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About gucio

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gucio

  X

  To fakt że Mi Home w zasadzie jest zbędny ale może być potrzebny w jednej sytuacji, mianowicie w tedy kiedy chce się wgrać oryginalny soft np. po to aby oddać sprzęt do serwisu
 2. gucio

  X

  Ja wczoraj wgrałem ble 090 i na tym ble łączy się z aplikacja Xiaomi a na 074 od camialfa nie chciał się połączyć
 3. gucio

  X

  bo nie wiedziałem że inne istnieje ale zaraz idę zobaczę czy BLE 0.9 też wejdzie
 4. gucio

  X

  A to ble w wersji 09 nie chciało wejść? czemu wgrałeś ble074? . Ja u siebie też wgrałem ble 074 i na wyświetlaczu licznik prędkości jest zawsze dwucyfrowy, jak stoimy to wyświetla się 00 a wcześniej było jedno zero, zauważyłem jeszcze że na liczniku nie wyświetla prędkości 24 km/h tylko z 23 od razy wskakuje 25 km/ czy ty/wy też tak macie ? Zauważyłem jeszcze żę na ble 074 od camialfa nie mogę się połączyć z aplikacją xiaomi a może to być potrzebne w przyszłośći aby przywrócić ustawienia fabryczne na przykład przed oddanie do serwisu. Mickai zobacz czy uda ci się połączyć z aplikacją xiaomi na wgranym ble074 i daj znać
 5. gucio

  X

  Możesz wrzucić plik/żródło BLE 09 bo też chciałbym zrobić moda a aktualnie mam też wersję m365 Pro soft1,6,6 a ble 1,1,0 bms 126 Pod tym linkiem znalazłem ble do M365pro w wersji 074 ale są tam dwa pliki nie wiem którego użyć aby obniżyć wersję ble. Kolega Mickai pisze o Ble w wersji 09 więc który w końcu wgrać aby nic nie spieprzyć https://github.com/CamiAlfa/stlink_m365_BLE/tree/master/Downg_zips
 6. A taki jest u mnie w m365pro po wymianie w serwisie na pierwszy rzut oka niby takie same ale czy na pewno...
 7. Silnik można założyć ale czy po samym założeniu silnika zyskujemy moc taką jaka pro? Czy trzeba inny soft do sterownika wgrać itp. Przecież to jaką moc ma silnik zależy od tego ile prądu pchnie w silnik sterownik a nie od tego jaki silnik podłączymy do sterownika. Równie dobrze można by podłączyć silnik 2000w do tego samego sterownika i co będziemy mieć 2000w na kole - oczywiście nie. Wydaje mi się że sterowniki od m365 a od m365 pro choć z wyglądu są takie same to chyba się czymś jednak różnią ( może tylko oprogramowaniem) bo w sprzedaży choćby na allegro są informacje o tym że ten nadaje się do pro a inny tylko do m365.
 8. Nie wiem czy do mnie piszesz ale zadałem dwa pytania.
 9. Ale inne tranzystory oznaczają że może być inna moc? Drugie pytanie, to skoro sterowniki są takie same to można do zwykłej m365 założyć silnik od m365 pro 300wat i tym samym mieć trochę większą moc?
 10. Panowie, czy m365 pro ma taki sam sterownik jak m365 ? Pytam bo moja po wymianie sterownika w serwisie jest jak by trochę słabsza i się zastanawiam czy mi sterownika o zwykłej m365 nie założyli (jeśli to w ogóle możliwe).
 11. Dziś zrobiłem aktualizacje do 1.6.6 ale dalej jest to samo. BMS mam wersję 1.2.6 . Co to jest ten BLE, jak sprawdzić wersję? Nie widzę żadnej informacji o BLE w aplikacji mi home a tylko ta aplikacja mi działa
 12. Witam. Panowie, moja hulajka to m365pro, po wymianie sterownika na nowy mam wersję softu 1.6.1, aplikacja m365 tools i m365DownG łączą się przez bluetooth ale żadnych danych nie wyświetlają (aplikacja mi home działa), wcześniej miałem sterownik z wersją softu 1.5.5 i wszystko hulało można było wgrać przez m365 DownG zmodowany soft. 1.Czy jest jakaś możliwość zmodować soft na wersji sterownika 1.6.1 ? 2. Czy jest możliwość wgrania softu 1.5.5 ? 3. Czy to normalne że na wersji softu sterownika 1.6.1 nie działają alikacje m365tools i m365 DownG? Proszę poradźcie coś.
 13. Witam. Moja hulajka to m365 pro, po wymianie sterownika na gwarancji pewnie z jakimś najnowszym softem nie działa mi apka m365 tools, tzn łączy się z bluetooth ale w apce nie ma żadnych danych. poprzedni sterownik zanim uległ awarii miał wersję softu 1.5.5 i wszystko działało, teraz nie wiem jaki jest soft bo nie mogę się połączyć ale pewnie jest jakiś nowszy i odczytu danych brak, ma ktoś jakąś radę ???
 14. Moc fabryczna tylko prędkość odblokowana, ale i na fabrycznym ograniczeniu prędkości do 25 km/h i tak bym się z ostrej góry rozpędził do tych 35 i więcej i efekty byłby taki sam, zdjęcie blokady nie miało na zjaranie silnika raczej żadnego wpływu. Jeżdżąc po zdjęciu ograniczenia prędkości do tych 32km/h ale po płaskiej drodze nic się nie działo przy hamowaniu kersem, tak że w moim przypadku było parę km/h za dużo ostry zjazd i moja masa ok 100kg i maszynka padła.