Jump to content

themefisto90

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by themefisto90

  1. Dziękuję koledzy bardzo, jak tylko bootloadera mi odblokują to zabieram się do pracy.
  2. Witam, wszędzie na interencie jest pełno poradników/systemów/romów i różnego rodzaju wynalazków dla REDMI 3 NOTE, mam może i głupie pytanie; czy instalując ROM dla NOTE na zwykłego Redmi 3 mogę uceglić telefon czy system będzie działał normalnie? Szukałem dosłownie wszędzie CM dla REDMI 3 i znalazłem nieliczne strony gdzie pobranie było nie możliwe bo albo plik na serwerach był wygasły albo były to tak Chińskie fora, że nawet google tłumacz nie chciał tego tłumaczyć na PL.
  3. Czyli mam rozumieć że nie jest to oryginalny miui polska czy jak? Mogę na to inną wersję miui polska zainstalować podając tylko ścieżkę do pliku zip. ?W ten sposób co widać na screenie ?
  4. Witam. Z tego co wiem z waszej strony to aby zainstalować miui polska najpierw trzeba wykonywać jakiś tam zbiór czynności, czyli odblokować bootloader, robienie recovery no i pobieranie odpowiedniego romu. Kupiłem telefon od AmMarket na allegro z polskim menu i tak jak było opisie aukcji tak jest na załączonym screenie poniżej. Czy jest to możliwe że kupiłem telefon Xiaomi Redmi 3 z odblokowanym bootloaderem i tymi wszystkimi niezbędnymi do instalowania Romów aplikacjami jak TWRP recovery? Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...