maniek015

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About maniek015

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Lenovo A820
 1. Aparat działa cały prawidłowo. Do Youtube jakby nie działało masz poprawkę w gravity box
 2. Wyczyść cache aplikacji i dalvik cache w recovery. Dziś skompilowałem nową wersję, dosyć eksperymentalną. Mógłbyś zrobić logi z niedziałającego GPS-a? Tu link do nowszej wersji : https://copy.com/nbfo2nEWDfSI -- 7 gru 2013, o 13:14 -- Nowa wersja a w niej działający GPS
 3. Problem z GPS-em jest mi znany. Ale nadal nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu.
 4. Witam. Przedstawiam swój port MIUI dla Lenovo A820. Jest w nim język PL + działający sklep play, GPS , facebook itp. Aktualizacje będą wydawane możliwe co tydzień, lub po wykryciu poważniejszych bugów . Link do pobrania 3.12.07 : https://copy.com/RX4RsnpoBXFs lub w dziale download miuipolska.pl : http://miuipolska.pl/download/miui-v5/
 5. Jest dokładnie tak jak mówi @qwasek . Apka się zatrzymuje, ja raportuje błędy za każdym uruchomieniem. Ciekawe czy to da efekt, w postaci poprawki w kolejnym update. Google Mapy działają tu bez problemu?
 6. Witam! Zainstalowałem MIUI v5 na Lenovo A820, lecz nie działa na nim sklep play. Czy ktoś ma rozwiązanie tego problemu ?
 7. Wersja MIUI: A820 / MIUI: 3.11.22 Jakim użytkownikiem jesteś? -- dopiero zainstalowałem MIUI Opis znalezionego błędu Najnowsza kompilacja MIUI dla Lenovo A820 wywala błąd podczas instalacji systemu, co za tym idzie nie można go zainstalować. Pobierane stąd: http://miuipolska.pl/download/miui-v5/ Wersja: 3.11.22 z dnia 24/11/2013 w CWM jest to błąd : "Installation Aborted : Status 7" a przy instalacji przez TWRP : Error executing updater binary in zip 'i tu nazwa pliku' i dalej Error flashing zip 'i tu nazwa pliku' Proszę o naprawę błędu. Logcat Dodatkowe informacje -- 24 lis 2013, o 18:55 -- Mam rozwiązanie już tego problemu. Należy usunąć dwie pierwsze linijki z updater-script czyli : getprop("ro.product.device") oraz getprop ("ro.build.product") i instalacja idzie jak należy, i MIUI śmiga!
 8. Witajcie, Pobrałem MIUI z działu pobieranie, instaluję przez TWRP po full wipe i mam błąd... Error executing updater binary in zip 'i tu nazwa pliku' i dalej Error flashing zip 'i tu nazwa pliku' Ma ktoś rozwiązanie tego problemu? Inne ROM-y instalowały się bez problemu. Dodam, że zainstalowałem nawet CWM, i problem jest ten sam + status 7 installation aborted.