Jump to content

Abram

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Abram

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Galaxy Note 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie przejmuj się naprawdę ja dostałem to Ty dostaniesz pochwal sie jak przyjdzie Haha pamiętam jak była afera z tymi cegłami to było chyba przez Allegro nie ?
 2. Witam chciałbym się wypowiedzieć na temat tego sklepu ponieważ MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ korzystania z usług tego sklepu i to niejednokrotnie. Pierwszy raz kiedy kupowałem u nich Smartfona Galaxy Note 4 (z którego użytkuje cały czas). Po pierwsze telefon przyszedł po 11 dniach po drugie świetna cena po trzecie super obsługa. I nie miałem jakichś dziwnych problemów z tym że jeszcze nie dostałem telefonu ponieważ mają napisane że do 30 dni jest dostawa. Za drugim razem kupowałem dla dziewczyny telefon Iphone'a . Tym razem telefon przyszedł po 14 dniach ale i tak uważam że za tą cenę to można czekać naw
 3. Oczywiście że wszędzie może wybuchnąć bomba aczkolwiek nie powiecie mi że np. Polska czy Hiszpania jest tak samo zagrożona atakiem terrorystycznym jak Turcja czy Tunezja. Oczywiście można jechać na wakacje do Egiptu i siedzieć ciągle w kurorcie . Chociaż ostatnimi czasy to słyszałem o sytuacji gdzie jakiś głupek biegał z karabinem na plaży prywatnej należącej do jednego z Hoteli więc masakra.
 4. A ja powiem szczerze że sam nie wiem . Kiedyś moim marzeniem było polecieć do Turcji , Tunezji a dzisiaj po prostu boję się tam jechać. Myślę że będę musiał nacieszyć się jakąś Grecją jeśli mnie będzie stać a jak nie to jak co roku... Piękne Polskie morze.
 5. Abram

  Przywitaj się!

  Witam wszystkich ! Jestem Mateusz pochodzę z Wielkopolski Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...