Jump to content

MiZan

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MiZan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Zainstalowałem antutu jednak nie mogę przeprowadzić testu. Po wciśnięciu przycisku w apce Install&Test wyskakuje informacja o braku uprawnień "No Permissions Please allow the permissions we need for test". Wciskam ok i przenosi mnie do "Informacje o aplikacji" z komunikatem od antutu "Click "Permissions" and enable needed permissiions! These permissions only for test your device, We never collect your privacy information!" Wszystko rozumiem ale nie wiem jak udzielić uprawnień aplikacji. W uprawnieniach mam dwie opcje: "Szczegóły uprawnień" i "zarządzanie uprawnieniami" ale w obu przypadkach nie mogę ingerować. Ocb? Brak roota?
  2. Cześć! Parę dni temu kupiłem bratu Xiaomi Redmi 3s z xiaomi.com.pl. Kupiłem tam parę miesięcy temu również xiaomi mi4 dla siebie. Mój telefon miał już wgrany system od xiaomi.eu z MIUI Polska. Redmi 3s brata ma MIUI 7.5 | Stable 7.5.1.0 (MALCNDE) Ma wyłącznie język chiński i angielski. Chcę mu wgrać soft z językiem polskim, ale całkowicie nie wiem jak zabrać się się do tego. Czy ktoś mógłby mnie nakierować na właściwy tor?
  3. Telefon kupiony na xiaomi.com.pl. Co zrobić dalej po zmianie języka?
  4. Witam. Dzisiaj przyszedł mój egzemplarz Xiaomi MI4. Telefon jest w porządku i nie mam z nim problemu. Gdy wchodzę w menu i wybieram konto xiaomi -> Moje urządzenia wyświetlany jest mój MI4 a poniżej "Tefon MI", a pod tym informacja "Brak aktywacji". Muszę coś jeszcze aktywować? I co zrobić z tą naklejką (z kodem) na tylnym panelu?
×
×
  • Create New...