kubusieggg

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kubusieggg

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może piszę trochę późno, ale jak gdyby ktoś miał taki sam problem napiszę jak ja go rozwiązałem. http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html , leciałem tym poradnikiem, wszystko tak jak tutaj, tylko w SP-FlashTool zmieniłem tryb na Format All + Download. Telefon wystartował na chińskim romie, ale zniknął IMEI co wiązało się z niemożliwością wysyłania SMS/dzwonienia. Na to też jest rozwiązanie, a mianowicie : http://en.miui.com/thread-198578-1-1.html . W ten sposób rozwiązałem sprawę ze swoim RN3, który zachowywał się tak samo, pozdrawiam.
 2. Witam, mam ogromny problem. Posiadam Xiaomi Redmi Note 3 2/16. Po ostatniej aktualizacji (Xiaomi.EU) telefon zgasł i nie reaguje na nic. Po podłączeniu do ładowarki nic nie wyświetla, nie da rady go włączyć, fastboot nie działa. Jedyne co można to sflashować soft przez SP-Flash Tool, lecz nic to nie daje. Wyprzedzając pytania, Preloader odznaczyłem a aktualizacja dobiegła do końca. Zielony ptaszek po wszystkim. Próbowałem już różnych rzeczy z tego jak i innych forów, lecz niestety nie znalazłem rozwiązania.
 3. Ooo, no i działa. Dziękuję ślicznie
 4. Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Redmi Note 3. Dziś kupiłem do niego smartwatch Alcatel Onetouch Watch. Mam z nim mały problem. Zegarek łączy się z telefonem, ale brakuje mi powiadomień m.in. z Facebook'a, Messnegera, Instagram i co najgorsze powiadomień SMS. Reszta funkcji działa. Ma ktoś może jakiś pomysł ?