Makos

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Makos

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI2S
 1. Witam. Planuję zakup MI5S plus z gearbest ponieważ jest w promocji. Ale z tego co widzę są same problemy z tym sklepem i zastanawiam się czy nie dopłacić 400zl i kupić na allegro. Wiadomo już coś na temat tych problemów z paczkami?? pozdrawiam.
 2. Witam. Posiadam Smiui 7.2.5. Problem polega na tym, że mam przypisane jedno zdjęcie do jednego kontaktu, a gdy dzwoni ktokolwiek wyświetla się własnie to zdjęcie (oprócz nieznajomych numerów). Jak to naprawić??
 3. Makos

  MIUI 5.10.22

  Fastboot rozwiązał wszystkie moje problemy z imei itd. Teraz zauważyłem że nie mogę włączyć opcji Utwórz kopię zapasową (Kopia i przywracanie Google).
 4. Makos

  MIUI 5.10.22

  ROM mam z miuipolska 5.3.27 jak i 5.10.22 nie mam żadnego custom recovery. Instalowałem bez wipe, normalnie przez aplikacje Aktualizację. Wróciłem z powrotem na 5.3.27, zrobiłem wipe cache i data i imei wrócił ale po ponownej próbie instlacji 5.10.22 imei znowu zniknął. Jestem aktualnie na 5.3.27 i w statusie urządzenia mam "magie" Stan baterii: nieznany , Stan sieci komórkowej: nieznany, ale IMEI pokazuje poprawny. Nie wiem co robić, może fastboot i wszystko od nowa ??
 5. Makos

  MIUI 5.10.22

  Po przejściu z 5.3.27 telefon stracił imei, wifi nie działa, w opisie telefonu są same statusy nieznane. Pomocy!!!!!
 6. Wiem ze temat jest i czytałem ale myślałem że smiui na własną rękę naprawili to w jakiś sposób.
 7. Pytanie, czy na smiui też są te same błędy co na romach miuipolska tzn dialer itp czy zostały przez nich poprawione?
 8. Makos

  iBuyGou.com - opinie

  Witam. Mam problem z zakupem Mi2s. Nie mogę dokonać płatności po kliknięciu przycisku Kontynuuj na stronie paypal wyskakuje komunikat: Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna). Czy miał ktoś już podobny problem?? Proszę o pomoc ------------------------------------------------------------ Nieaktualne. Dałem radę. MI2S zamówione.