wrzn

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wrzn

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  XiaomiRedmi 3
 1. Cudownie, dzięki. Właśnie bawie się w konfigurację i jest miodnie
 2. @rezmus - Dzięki Nie jestem w domu, wiec nie podłącze na razie niczego, ale z ciekawości jakie są zmiany poza odblokowaniem regionów? Szukałem na forum, ale są tylko odnośniki, Sprawdzałeś, albo masz gdzieś odnośnik?
 3. @rezmus, dzieki wielkie za link. Brzmi dobrze, pytanie tylko czy to sprawdzony soft, przepuszczanie obrazu z kamer w domu przez zmodyfikowaną rosyjską aplikacje może budzić wątpliwości.
 4. Super, czyli w razie czego czeka mnie tylko wymiana żarówki. O ile do Eu będę w stanie podpiąć resztę sprzętów
 5. Szukałem, szukałem i nie znalazłem, chyba że źle szukałem Chcę powoli przepinać się z CN gateway na Europejski. Za chińskiego nie mogę podpiąć kamery (360) do chińskiego, poza tym coraz wiecej urządzeń kupuje z PL dystrybucji czy amazona: Odkurzacz, dwa oczyszczacze czy kamerę (tą 260 stopni). Pod CN gateway mam podpiętę 2 żarówki oraz 2 przyciski oraz czujnij tempeatury. I tu pytanie: Czy przyciski mają swoje wersje CN/EU, skoro nie łączą się z WIFI i nie mają zarżadzania przez appkę? Tak samo żarówki (mam zwykłego yi light) czy mają wersje softu pod konkretny gateway? Dzieki za pomoc z góry.
 6. Witajcie, tldr: Aplikacja zmienia język na chiński, po aktualizacji do wersji 3.0. Sposoby rozwiązania. Pierwszy post wiec witam serdecznie. Nie znalazłem w wyszukiwarce podobnego, tylko jedno z rozwiązań, ale wg mnie problem z tą kamerką będzie narastał. Opiszę z jednej strony problem a z drugiej rzecz, z ostrzeżenie dla innych kupujących. Kupiłem na GB kamerkę Xiaomi Yi Action cam, produkcja kwiecień 2016. Tydzień temu wyszła nowa wersja aplikacji 3.0, która weryfikuje z jakiego kraju pochodzi kamerka i zmienia język na chiński. Prawdopodobnie Xiaomi chce zablokowac sprzedaz z Chin, bo weszli na rynek europejski. Na początku dało się to obejść klikając na cofnij, ale za którymś tam uruchomieniem język zmienił się na dobre. Napisałem do GB w tej sprawie odpowiedzieli, że rozumieją mój ból i mogę oddać urządzenie (zwrot w ichniejszej walucie na dalsze zakupy) lub otrzymać częściowy zwrot (równiez w tej walucie). Kamera jest super i nie chcę jej zmieniać. Miałem podobny problem z Mibandem i korzystanie z nieoficjalnej aplikacji ucegliło mi urzadzenie. Spotkałem się z następującymi poradami: - Używanie starszej wersji aplikacji - jednak telefon cały czas pinguje mi do upgrade'u. - Wgranie skryptu podmieniającego SN number? Ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji jak to zrobić. - Używanie nieoficjalnej aplikacji, ale na razie na nią nie trafiłem. Macie jakieś propozycje, sposoby rozwiązania? Boję się trochę rozwiązania, gdzie Xiaomi wypuszcza firmware który całkowicie zablokuje korzystanie z aplikacji. dzieki! P.