sandauel

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sandauel

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 02/11/1993

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kędzierzyn-Koźle

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG 4X HD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiedziałem, dzięki. Problem zniknął po zainstalowaniu gapps i dodatkowo naprawiła mi się ikonka kalendarza bo jakiś czas temu przestała się ruszać. Dzieki za pomoc. Temat do zamknięcia.
 2. Nigdy nie miałem takiego problemu, dlatego nie wgrywalem gapps. Chyba bede musiał spróbować. Dzieki Link do gapps na miui do 4.1.2 i 4.2.2 wygasł!
 3. Tak wiem o tym, myślałem tylko, że ten bład bedzie się dało naprawić A co z tym Google Play? Wiesz może czemu nie mogę się połączyć?
 4. W Mi-2 działa to tak, że od razu robi zdjęcie. Ale może być tak jak mówisz, że w portach nie działa to wgl. Trudno
 5. Wersja MIUI: LG 4X HD / MIUI 3.10.25 Jakim użytkownikiem jesteś? -- używam MIUI od pewnego czasu Opis znalezionego błędu W wersji 3.10.18 zauważyłem, że nie mogę się połączyć z Google Play. Dzisiaj zaktualizowałem do wersji 3.10.25 i problem występuje nadal. Myślałem, że to wina Internetu, bo korzystałem ze słabego połączenia mobilnego, ale teraz jestem pod wi-fi i nic się nie zmieniło. Co może być przyczyną? Błąd jaki jeszcze zauważyłem to taki, że po przytrzymaniu przycisku 'wstecz' przy ekranie blokady powinien się włączyć aparat, tak jak np. latarka, niestety tak się nie dzieje i dopiero po odblokowaniu telefonu okazuje się, że aparat się włączył. I jeszcze jedno, po otrzymaniu wiadomości i rozwinięciu status bara przy zablokowanym telefonie i kliknięciu w wiadomość, telefon też się nie odblokowuje automatycznie. Mam nadzieje, że jasno wszystko opisałem Pozdrawiam Logcat Dodatkowe informacje
 6. Wersja MIUI: LG 4X HD MIUI 3.10.11 Jakim użytkownikiem jesteś? -- używam MIUI od pewnego czasu Opis znalezionego błędu Po aktualizacji do wersji 3.10.11 telefon po uruchomieniu restartuje sie. Udalo mi sie go jedynie odblokowac, ale od razu sie wysypuje. Nie pomoglo ponowne zaistalowanie romu. Skad moge wziac poprzednia wersje bo nie bardzo potrafie znalezc. Lub kiedy pojawi sie wersja 3.10.18 na 4x hd? Pozdrawiam Logcat Dodatkowe informacje