Jump to content

actian

Użytkownicy
 • Posts

  186
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by actian

 1. 13 minut temu, mrosi napisał:

  Po pierwsze: przenieść to na Forum możesz jedynie wzrok, z jednego narożnika monitora do drugiego. Od zarządzania wątkami jest administracja, a nie użytkownicy.

  Napisałem dłuższego posta, niestety urwało mi sesję, więc odniosę się tylko do tej części. Brawo za pokazanie mi swojego miejsca, mam nadzieję, że ego zostało wystarczająco połechtane. Bardzo dojrzałe z Twojej strony.

 2. Cześć,

  Dawno temu byłem użytkownikiem telefonów od Xiaomi, przeniosłem się na iPhone jakieś 2 lata temu. Jednak ograniczenia iOS trochę dają mi się we znaki i mam zamiar wrócić do Androida. Czy mi8 to dobry wybór? Jak wygląda MIUI w dzisiejszych czasach. Zależy mi trochę na niezawodności systemu, a czytam, że są problemy z notyfikacjami i lokalizacją (np w pogodzie).

  Zastanawiam się nad One Plus 6 i Oxygen OS, co sądzicie?

   

  PS.

  Jeśli to zły dział to przeniosę go do odpowiedniego.

 3. Dnia 20 October 2015 at 16:34:29, Tobyasz napisał:

  a wie ktoś jak z serwisem u tego sprzedawcy? :-P

  Cytat ze strony: - serwis realizowany w naszej firmie, w przypadku niemożliwości naprawy urządzenia wymieniamy go na nowy
   

  Czy ktoś już cokolwiek zamawiał u tego sprzedawcy? Wydaje się być wiarygodny.

 4. Mam pytanie czy istnieje inny sposób na układanie ikon niż potrząsanie telefonem w trybie edycji pulpitów? Wygląda to fajnie ale w codziennym użytkowaniu wolałbym bardziej dyskretną metodę.

  • Like 1
 5. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi @Acid ja nie mam tego w kółku po kliknięciu.

   

  @EDIT

  @glaedrem

  Sorry ale jestem za głupi, żeby znaleźć tu panel do edycji tematu. Jakaś podpowiedź? :P

   

   

   

  Sent from my MI 2S using Tapatalk


  e6upu8e7.jpg

 6. Niedawno doszła możliwość odseparowania głośności dzwonienia telefonu od głośności powiadomień. Niestety rozwiązane jest to tak, że podczas zmniejszania głośności "ogólnej" poziom głośności powiadomień się nie zmienia. Czy tak to ma być rozwiązane? Czy Wam też działa w ten sposób?

  Sent from my MI 2S using Tapatalk

×
×
 • Create New...