Jump to content

Aleks

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Aleks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Telefon przechodzi do wyszukiwarki Google, jest jakiś inny sposób? Lub zmiana domyślnego miejsca po przytrzymaniu przycisku menu?
 2. Witam, Mam problem z automatycznym nagrywaniem rozmów na telefonie Redmi Note 3. Miui 8 6.8.4 (w najbliższym czasie zaktualizuję). Z tego co wyczytałem jest możliwość nagrywania wszystkich rozmów za pomocą dyktafonu, sam widziałem na telefonie Redmi Note 3 pro że coś takiego dziala. Ale mimo poszukiwań nie odlalazlem możliwości uruchomienia tej opcji. Ma ktoś doświadczenie w tej kwestii? Wie gdzie szukać?
 3. Witam, Od kilku dni posiadam Redmi Note 3, wczoraj w ustawieniach dodałem 2 dodatkowe odciski, oraz kontrolę rodzicielską na dostępie do aplikacji ing. Po dodaniu tego w pewnym momencie (byłem jeszcze w ustawianiach telefonu) uruchomił mi się ekran na którym widzę tylko aplikacją ing. Mogę ją uruchomić i używać. Na dole ekranu jest X po kliknięciu na który telefon próbuje uruchomić Ustawienia, ale za każdym razem pojawia się info zamknięciu aplikacji ustawienia. Przyciski pod ekranem (panel dotykowy) wibrują na dotknięciu ale nic nie zmienia się po ich użyciu. Próbowałem: Zablokować i odblokować jeszcze raz telefon (touch ID, pin) wszystko działa poprawnie - nawet aparat po przesunięciu ekranu. Po odblokowaniu przechodzę niestety do widoku ekranu z ing. Uruchomić telefon ponownie. Bez zmian. Wykonać hard reset telefonu (zasilanie i zwiększenie głośności) - pokazuje się ekran który wskazuje mi podłączenie aparatu do zasilania, lub komputera. Po podłączeniu pokazuje że został podłączony i nic, nie mogę zrobić.
×
×
 • Create New...