Skocz do zawartości

xpictianoc

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xpictianoc

  1. Z uwagi ze telefon z romami z miuipolska zachowywal sie dziwnie, chcialem zainstalowac rom ze strony http://en.miui.com/download-240.html#368 wczesniej juz mialem andorida 6. Niestety telefon nie uruchamia sie, mam czarny ekran z napisame Mi w centrum i na dole android. Co moge w tej sytuacji zrobic?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...