Cześć, telefon posiadam od kilku godzin. Kupiłem go na xiaomi.com.pl.
Wersja Androida to 6.0.1 MMB29M
Wersja MiUI 6.3.31 Beta
No i problemy zaczynają sie od samego początku. System jest w miarę czysty, nie mam za dużo chińskich apek. Poczytałem trochę, czekam w tym momencie na odblokowanie bootloadera, a potem wgram polski system, używając Waszych poradników.
Problem jednak jest taki, że potrzebuję Google Play, ale nie mogę go zainstalować.
http://en.miui.com/thread-3998-1-1.html
Skorzystałem z tego, ale podczas instalacji mam błąd gdy instaluję ten pakiet z ikonką puzzla, a błąd jest taki:
Parse Error
There was a problem parsing the package.
Próbowałem usuwać i instalować jeszcze raz wszystko po kolei, usuwałem ten instaler i instalowałem ponownie, rebootów też kilka zrobiłem po drodze.
Po samym zainstalowaniu bez tego puzzla, mogę odpalić sklep, ale i nie mogę się zalogować bo:
There was a problem communicating with Google servers. Try again later.
Edit:
Jak już zainstalowałem te google play, to i tak na nic mi to nie pozwala. Czego bym nie chciał zainstalować, to mam błąd:
RPC:S-7:AEC-7 WQHH-BMEE-6XSH6
Pomocy Panowie, bo na tę chwilę mam kompletnie bezużyteczny, połowicznie chiński telefon.
Edit2:
Znalazłem jakieś informacje, że to silnik Xunlei blokuje instalacje z Google Play, ale po wyłączeniu tego w sklepie Mi, dalej nie mogę nic pobierać.