redminotereindeer

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About redminotereindeer

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedź. W moich poprzednich smartfonach taka sytuacja nie występowała i jest to wg mnie uciążliwe ponieważ obraz ciemnieje nawet w słonecznym pokoju.
 2. Cześć wszystkim, mam nietypowy problem ze swoim Redmi Note 3 3/32. Używałem google, szukałem odpowiedzi na xiaomi.eu oraz oficjalnym forum miui, ale jedynie co udało mi się znaleźć to podobny wątek dotyczący RN2 http://en.miui.com/thread-207948-1-1.html ; opis problemu: http://en.miui.com/thread-164502-1-1.html http://en.miui.com/thread-105552-1-1.html Mianowicie gdy używam przedniej kamery w trybie wideo, to obraz jest jakby ucięty (zdjęcie nr 2) w porównaniu do trybu foto (zdjęcie nr 1), oprócz tego gdy korzystam ze snapchata i nagrywam wideo to obraz jest strasznie ciemny (zdjęcie nr 4). Sądziłem może, że to wina oprogramowania do wczoraj miałem Miui 77.0.19.0 zainstalowane przez sprzedawcę, ale po instalacji romu xiaomi.eu 7.1.8.0 by LoXaR (mam jeszcze zablokowany bootloader), problem pozostał. Będę wdzięczny jeśli ktoś udzieli mi wskazówek co mogę zrobić z tym problemem.
 3. Będę wdzięczny za pomoc. Czekam przeszło 14 dni na odblokowanie :/ http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=228714