Witam. Przestał mi działać poprawnie przycisk cofania to znaczy działa jak przycisk środkowy home z każdej aplikacji wyrzuca mnie do ekranu głównego. Jest to denerwujące gdy używam przeglądarki chrome nie można cofnąć strony gdyż wyłącza aplikację. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu